reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ania_Beata u nas też sa, ale te hiszpańskie, raz kupiłam, bo niem ogłam sie oprzeć a ja za duzo owoców jeść nie moge i niestety w smaku w większości to sama woda. Tak samo dzisiaj arbuza kupiłam kawalek - wodnisty jak nie wiem co. Wolę już mrożone owoce kupować, lepiej smakują.

Tirli no masz rację, wieje dzisiaj strasznie. Jutro ma być ponoć cieplej.

Ja po wizycie u diabetologa w końcu w domu. Lekarka powiedziała mi, że schudłam, bo widać, ale cukry mam dobre, insulinę mam sobie regulować wg potrzeb, żebym tylko głodna nie była no i gdzieś tak za 3 tygodnie cukry powinny się normować, ale to i ja wiedziałam. Jak będę miała potrzebę mogę jeszcze przyjśc za 3 tygodnie. Dostałam skierowanie na krzywą cukrzycową po porodzie 6 tygodni i podstawowe badania. Tak więc to oznaka końcówki ciąży.

Chwilę odpocznę i zabieram się za porządki. Nawet nie miałam czasu zamówić kołyskę. Jutro weekend to muszę męża zagonić do zrobienia balkonu, bo na zimę ściągaliśmy zabudowę a tak to nawet suszarki nie mogę wystawić bo u mnie jak zawieje to przewraca mi pranie, bo mam wystający balkon. Poza tym jest kameralniej i mozna sobie przyjemnie posiedzieć i kawkę wypić.
 
Mmmm ale.zrobilas mi ochotę. A ja mam jeszcze troszkę pomrozonych owoców z zeszłego roku :) truskawki jerzyny i jagody - to już jutro wiem co skonsumuje na obiadek :) :)

A teraz jestem po zupie krem z warzyw :)
 
Ania_Beata u nas też sa, ale te hiszpańskie, raz kupiłam, bo niem ogłam sie oprzeć a ja za duzo owoców jeść nie moge i niestety w smaku w większości to sama woda. Tak samo dzisiaj arbuza kupiłam kawalek - wodnisty jak nie wiem co. Wolę już mrożone owoce kupować, lepiej smakują
Wiem, wiem że są. Ja też się skusiłam dwa razy na te hiszpańskie. Ale taki koszyczek to za mało na kluski z truskawkami. Myślałam, że mowa już o naszych.
 
Wiem, wiem że są. Ja też się skusiłam dwa razy na te hiszpańskie. Ale taki koszyczek to za mało na kluski z truskawkami. Myślałam, że mowa już o naszych.

Szyszunia jest z DE, u nich inna pogoda. A u nas to gdzieś w maju będą w zależności od pogody. Ja to mieszkam praktycznie na Kaszubach więc czekam na wysyp kaszubskich truskawek.
 
Edziorka liczymy juz dni mam nadzieje ze nie będę w dwu paku do terminu a mala sie zlituje i troche wczesniej będzie
Szczerze tez mam taką nadzieję... wymiekam powoli. Tak około tyg wcześniej mogłabym urodzić :) niby chłopcy mają tendencję do wcześniejszego wyskakiwania. Mąż 2 tyg wcześniej urodzony, wiec może, może... ;)
 
reklama
Truskawki mmmmniam ale te nasze Polskie najlepsze. W tym roku trzeba obejść się smakiem bo uczulają dzidziola przy karmieniu piersią.
W ogóle to mam straszne obawy przy karmieniu bi nic jeść nie wolno. Przy pierwszym jadłam sam chleb bo mi położna powiedziała ze można wszystko oprócz mlecznych kapustnych wzdymajacych nie wolno owoców nic z puszki warzywa to w zasadzie marchewkę i ziemniaki mięso tylko kurczak na parze. No wiec został mi sam chleb. Karmiłam miesiąc - i z głodu umierałam.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry