reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Jej ale sie zalatwilam :baffled: Wrocilam z miasta mega glodna i wszamalam kurczaka na to ciasto i teraz sie mecze.. Brzuszek standarowo twardy, Maluda bryka jak szalona i sie rozpycha, no i najgorszy ten bol jak na okres. Tak dumam czy to moje przejedzenie czy skurcze.. No nic wzielam tabletki i lezymy :)
Na tym etapie to kazdy objaw to zaraz zapala sie lampka... Na glowe mozna dostac :-p
Jeszcze zastoj mi sie powiekszyl, a pecherza to urolog nawet nie mogl dojrzec na usg, takze pic to bym moga zdecydowanie wiecej niz pije, ale ogranicza mnie ten nieszczesny pecherz, a wizyty w toalecie to bija rekordy.

Ostatnio tez mialam tak pozadnie wkladke mokra i wilgne majtki, ale na drugi dzien mialam wizyte i doktorek powiedzial, ze poziom wod jest w normie;
na tym etapie zwiekszona ilosc wydzieliny jest calkowicie normalna.
Przynajmniej to zdarzenie mnie zmotywowalo i spakowalam swoja torbe do szpitala :p

Ewa to w piatek koleja stowka jej wpadnie. Takim naciagarstwem mi zajezdza:/
Dlatego ja odpoczatku nastawilam sie na lekarza na nfz ( glownie ze wzgledu na badania ), a w razie jakis komplikacji czy usg to prywatnie. No ale niestety trafialam na nieciekawych lekarzy, wiec to rozwiaznie kosztowalo mnie duzo nerwow..
Najwazniesze, ze pomimo tego wszystkiego co przeszliscie to jestescie z Oskarkiem juz blisko mety :)
 
reklama
Evelina ktg w szpitalu i wizyta tez w szpitalu bo ona na dyżurze jest i 8 kwietnia tez w szpitalu i tez będzie więc kasa w rękawie :p
 
Ja wzięłam nospe i mi lepiej czyli to musiało być napinanie macicy a nie małej. Tak się zastanawiam mi lekarz pobrał wymaz na gbs już 2 tyg temu na wizycie czyżby miał podejrzenia że wcześniej urodze a nic nie powiedział :confused:
Ja z wydzielina nie mam większych problemów poza tym że znów mi się przyplątała infekcja więc dostałam clotrimazolum w tabletkach.
Moja mała jest bardzo nisko i mi ciągle zaczepia o pęcherz okropne uczucie, tylko czuje nacisk i od razu wizyta w wc to nic, że to tylko parę kropli:baffled:
 
No i dobrze! Lepiej cos Oskarkowi lub sobie kupic niz tej zolzie dac!:cool2:

Ala znam ten bol.. Dzidzia nisko, glowka napiera a pecherz miazga:eek: Chociaz ja latam czesto i leci ze mnie strumieniem :p
No i dzis pierwszy raz poobrywalam po zebrach, bo jakos tak jest ulozona, ze girki jej tam nie docieraly no i prosze :)

Tak czuje, ze dzisiaj u mnie kumulacja hb + zoladek = niezla rozgrzewka,
tabletki srednio dzialaja i nie moge spac..
 
13x13 to faktycznie nieostrożna osoba jak do salonu zaszła, bo potem trudno udowodnić, że tyko tak poszła wiesz... i nie pracuje; ja swoje porządki w formalnościach robię w/na łóżku we własnej sypialni, to chyba nikt mnie nie nawiedzi, a jakby co to peniuar przyjdzie za 2 dni i podejmę "gości":happy2: ; do ewentualnych kontaktów zewnętrznych czy urzędów udzieliłam pełnomocnictwa, nawet w US, żeby nie było; nie znoszę bałaganu w papierach, a widzę, że czas się kurczy i za chwilę będę bezużyteczna; z resztą już dostaję na głowę- jestem na 68 odcinku "wspaniałego stulecia"... bosie jak słyszę "tęskniłam za tobą sułtanie" to powoli się już skręcam...

Co do picia wody- wypijam lekko z 2 l mineralnej dziennie, a do tego z 0,5 l soku wyciśniętego oraz ok 0,5 l łącznie herbaty i kawy zbożowej... bez przerwy chce mi się pić...
wzięłam no-spe, bo mam skurcze przepowiadające dość często i upierdliwie, a tu jeszcze tydzień powinnam trzymać nogi razem
To może wybiorę się na to KTG?
 
Bry paniom. Prawie wcale nie spałam :( Na wieczór coś mi przeskoczyło w kolanie. Myślałam, że złamałam tak mnie bolało. Przez to do 1 spać nie mogłam. Jak zasnęłam to siku i miałam dylemat. Trzymać do 6 czy iść. Ale nie dałabym rady. Musiałam iść. I od 4.30 nie śpię. Zaraz wstaję, ogarniam się i jadę do laboratorium. Padne z głodu i niewyspania dziś. Fatalna nocka to była. Ale mój mąż też od tej 4.30 nie śpi.

Maui ktg nie zaszkodzi. Lepiej sprawdzić te skurcze. Na polnej chyba 25 zł kosztuje. Nie wiem, jak w luxmedzie macie.
 
U mnie też noc tragiczna. Ciągle wstawałam bo katar męczył i oddychać nie mogłam. A teraz też się nie prześpię bo znowu mnie swędzi wszystko....
 
Hej dziewczyny! U nas nocka średnia. U M. był kolega więc trochę hałasowali ale przeżyłam. Zaraz zbieramy się do lekarza, zobaczymy co u dzidziuśki. Mam nadzieję, że w końcu zbadają mi tą krew.
 
Hey , u mnie też noc do dupy :/ spałam może ze 4h . Glowa mi peka , zjadłam śniadanie i idę spróbować usnac.

Kciuki za wizyty !:)
 
reklama
Do góry