reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja też jakoś w święta nie miałam czasu zaglądać :(
Od wczoraj na dodatek się stresuje bo wydaje mi się, że bardzo często mam twardy brzuch aż się boje że niedługo urodze. Co do ktg lekarz kazał przyjść po świętach więc wybieram się w piątek :)
 
reklama
Sylwiaal też mam podobnie z wydzielina.. jednego dnia tyle o ile, że na dobra sprawę wystarczyla by mi jedna wkładka na cały dzien a innego dnia jest tyle, że co troche wkladki bym mogła zmieniać.

Ala też od kilku dni często twardnieje mi brzuch.
 
reklama
Ja tez mam dużo więcej wydzieliny i mój gin powiedział, że to normalne jeśli jest wodnista, trzeba będzie się martwić jak będzie zabarwiona krwią bo to mogą być wody lub czop. Sprawdził mi jeszcze poziom wód dla spokoju i było ok. Musimy więc przywyknąć i koniecznie chodzić z bardziej chlonnymi wkładkami ;).
 
Do góry