reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

u nas też fatalna noc. Zasnęłam ok.3 budziłam się ze 3 razy o o 6:45 wstała córcia i koniec spania... Padam na twarz
 
reklama
Evelina89 tez miałam takie bóle jak na okres, ale po magnezie zniknęły :)

A u nas nocka elegancka. Raz tylko na siku. Spałam jak dziecko ;) za to wczorajszy dzień to jakaś komedia :p córka tak dawała popalić, że to jest nie do pomyślenia. Ewakuacja była tutaj jedynym rozwiązaniem, ale co z tego jak i tak zaraz przydreptala do łazienki,bo ona chce się kąpać. .. tym sposobem miałam... nie miałam czasu dla siebie. jak było chwile spokoju to znowu w brzuchu się harce zaczynały :D a jak wreszcie zasnęła to kot zaczął szaleć z piłką. Co za dzień... :D
 
Widze, ze wiekszosc z nas miala kiepska nocke:hmm: Obudzilam sie z masakrycznym bolem glowy, brzuszek jeszcze pobolewa, wiec dzis tylko leciutkie jedzonko.
Tym sposobem Mlodego mam w domku, bo nie bylam w stanie zawiesc go do szkoly.
 
Ja wróciłam z laboratorium. Zjadłam i idę spać, bo jestem nie do życia. Mąż do lekarza pojechał i do miasta jeszcze, więc chwile spokoju mam.
Kuba tak szalał w brzuszku, że ludzie w laboratorium mieli ubaw z mojego skaczącego brzucha :)
 
Hej,

Też jestem już po laboratorium. Noc niezła, chociaż jeszcze funkcjonuję w starym czasie i wstanie dzisiaj rano na badania nie należało do najprzyjemniejszych.

Myślicie, żeby włączyć już herbatę z liści malin i olej z wiesiołka czy jeszcze się z tydzień wstrzymać?
Dziś ostatni dzień na luteinie.
 
Dzień dobry,

ja to ledwo litr na dzien wypijam.. masakra :/ musze zaczac pic duzo.. tylko nie wiem jak sie do tego zmusic

Możesz ściągnąć też sobie jakąś darmową aplikację na smartfona, która przypomina, że czas wypić wodę. Wtedy wibruje i dzwoni. Możesz też mieć przy sobie, jak wychodzisz z domu, małą butelkę wody i popijać na mieście. Ja na początku też miałam problem z piciem, ale teraz 3 litry wejdą lekko plus wyciskane soki, jakaś herbata czy mięta (ostatnio piję ze 3 kubki mięty zaparzanej na zgagę).

Ja staram się pić jak najwięcej, wychodzi mi tak 1.5-2 l samej wody dziennie. W nocy też pije, bo mam zawsze sucho w gardle jak idę siusiu.

To tak jak ja... w nocy ciągle mam sucho w buzi. Budzę się na picie i siku. :)

A ja dziś na 15:30 do ortodonty idę. Muszę zobaczyć, jaki plan ma na moje leczenie po ciąży, no bo w ciąży niewiele mi zrobiła. Ani prześwietlenia nie dało rady zrobić, ani znieczulenia, a czeka mnie ekstrakcja zdrowego zęba... :(
 
Dzień dobrym u mnie nic nawet, chociaż z 3 razy na siusiu wstawałam. Spałam do 9. Zaraz się zbieram bo jadę z synem do okulisty. Wczoraj padłam po tym moim adhd a jeszcze bolała mnie noga jakbym miała reumatyzm. Może na zmianę pogody czy coś.

Znowu mam ketony w moczu. Dopiero co je wypłukalam a znowu się pojawiły. Ja ostatnio nie mam nawet apetytu, bo mi stoi wszystko w gardle.
 
reklama
Hejo dziewczęta! Po wizycie położnej i ktg. Wypełniliśmy kwestionariusz dla anestezjologa do szpitala na temat znieczulenia. I ona jak i ja jest mega zdziwiona decyzja lekarki w szpitalu odnośnie mojego leżakowania w szpitalu, bo jak sie domyślałam planuje wywoływanie porodu... Tylko dlaczego? Mam gadać ze swoim lekarzem w piatek na wizycie o tym dlaczego tak wczesnie chcą mała wyciągać, bo przecież jest malutka i skoro wszystkie wyniki mam ok to po co...
Nocka u mnie z tych średnich, toaleta co dwie godzinki. Przed wizyta zjadłam śniadanie i dopadła mnie zgaga.. Chyba po herbacie.
Dobrego dnia!
 
Do góry