reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ewa juz po wizycie?
Basia tak tak ;) pisałam na.ogolnym nie wiem czy czytalas to napisze tutaj , ogólnie z Oskarkiem wszystko okej. Morfologia mi spadła - mam tydzień na poprawę jadlospisem (odstawiła mi wszystkie.leki czyli luteina nospe i witaminy ) zostawiła tylko aspargin I provag. 1.kwietnia będę miała ktg ,zdejmowany krążek , gbs w kierunku paciorkowca , powtarzany crp , 8 kwietnia znowu ktg (mówiła ze jak czuje częste napięcia brzucha to jechać do szpitala i sprawdzić czy to nie skurcze -ze nie każdy odczuwa je tak ze np ciągnie od dołu lub zgina w pol) dokładnej daty nie mam.wyznaczonej jeśli chodzi o cc. Mówiła ze we 2-3 tyg (kolo 25 kwietnia ) ale to też zależy od tego kiedy ktg wskaże skurcze (bo chce ciac od razu jak skurcze się pokażą ) tak więc czas pokaże co to będzie i kiedy :D
 
reklama
Dziewczyny ja też mam.wodnista a no i zapomnialam dopisać ze dziś miałam mniej wód plodowych niż zawsze kazała mi więcej pić (fakt ze prze wizyta wypilam tylko litr a zawsze pije na cały dzień 3 litry - ale i tak musze zwiększyć przyjmowanie płynów )
 
Mój gin mówi że może być gęsta kremowa albo bardziej wodnista ale trzeba sprawdzić ph czy to nie sączące się wody. Wody będą miały ph powyżej 7 i będą bsrwiły papierek lakmusowy na niebiesko lub zielono a wydzielina powinna miec poniżej 7 kwaśna ok 4-5 najlepiej i papierek wtedy jest żółty.aaa i wcale wody nie muszą być podbarwione krwią, komu odeszły to wie że są bezbarwne i bezwonne.
 
Kameleonleon mi jak odeszły wody to były podbarwione krwią ale mi chlupnęło wszystko razem z czopem. Jak się sączą to nie muszą być to prawda.
U mnie ja mam raczej znowu jakiegoś grzybka.
W czwartek idę do lekarza to mi sprawdzi.

Ja staram się pić jak najwięcej, wychodzi mi tak 1.5-2 l samej wody dziennie. W nocy też pije, bo mam zawsze sucho w gardle jak idę siusiu.
 
Ewa cieszę się, że ok i widzę, że termin na pojawienie się w szpitalu mamy podobny. Tylko ja nie jestem pewna czy tez mnie bedą tak od razu motywować do porodu czy raczej dadzą mi doczekać :)
Co do wydzieliny, ja mam sporo od początku ciazy. Co do konsystencji to rożnie bywało, ale ostatnio jest wodna i bardzo mleczna.
Co do wody, staram sie pic cały czas. Ale to dopiero w ciazy mi przyszła ta łatwość, wczesniej jakoś tak nie dbałam o to, zeby sie tak stale nawadniać... Jutro polozna i ktg. Mam nadzieje, ze wszystko ok. ostatnio coraz cześciej mam takie dość silne bóle w dole brzucha, jak na okres. Na szczęście puszczają po kilku minutach. Mam nadzieje ze to tylko rozciąganie i rozpychania mojej małej
 
reklama
To ja chyba piję najwięcej. Minimum to 2,5 litra :D Ale ja i moje kamyczki na nerkach bardzo lubimy pić. Przed ciążą piłam tylko wodę gazowaną, bardzo rzadko niegazowaną. A w ciąży nie mogę patrzeć na gaz w wodzie :D

Basia, ja też mam bóle w dole brzucha, jak na okres. I czasem czuję te skurcze HB.
 
Do góry