reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Raaany! Jak ja nienawidzę zakupów ciuchowych 🙈 A Wy?
Uwielbiam 🤣 I na żywo I online. Moja szafa pęka w szwach za to. Mój mąż twierdzi, że on połowy moich ciuchów nigdy nie widział 🤣
Ale to rodzinne. Moja mama ma tak samo. Jak się spotkamy to kilka godzin potrafimy łazić po sklepach. Nasz rekord to 7h jednego dnia I 3 galerie handlowe.
 
ale ja nie chce kupować nowych nudnych garniturów, mi się podobają tylko kolejne kreskowkowe sukienki 😅 kupiłam sobie nowy garnitur, ale jest... różowy 😅 a muszę pod koniec maja jechać w delegację do siedziby firmy na oficjalne spotkanie 😂
A garsonki lubisz? Teraz są czasami mega fajne. Spódnica w wyższym stanem i np krótka marynarka. Lubię taka stylowe.
 
ale ja nie chce kupować nowych nudnych garniturów, mi się podobają tylko kolejne kreskowkowe sukienki 😅 kupiłam sobie nowy garnitur, ale jest... różowy 😅 a muszę pod koniec maja jechać w delegację do siedziby firmy na oficjalne spotkanie 😂
Ja mam taki zestaw basic jeszcze jak chodziliśmy do biura codziennie. Czarne spodnie, czarna spódnica, czarna i beżowa marynarka i do tego kilka koszul jakąś tam biala kremowa niebieską i po prostu miksuje 😃
 
reklama
Do góry