reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Migotka, co do jedzenia, nie martw się. Ja również mam podobny dylemat, ale wiele osób mi mówiło, że jak dziecko zostanie bez mamy to zje wszystko bo nie będzie miało wyjścia. Tak więc nie spinam się, nie denerwuje, jak zje to super, jak nie to trudno. Z głodu nie umrze bo jest cały czas na piersi.

Dziewczyny,myślicie już o pierwszych urodzinach ? u nas to już niedługo, w kwietniu jedziemy jeszcze na tydzień na Sycylię więc zaczynam myśleć co i jak. Macie jakieś szalone pomysły ? :D
 
Wow Corrine zazdroszczę wyjazdu , my plamowalismy maj ale chyba dopiero lipieca do roczku jeszcze troche ale mam ochotę zrobic przyjecie z jakims motywem przewodnim☺nie wiem jeszcze dokladnie co ale może coś wymyślę no a jak bedzie z realizacją. ...tego się obawiam najbardziej...to zobaczymy. A z jedzeniem ...liczę, że bedzie lepiej bo poki co cycki rządzą
Lafragola mamy mutsy evo i generalnie jest ok ale jest kilka rzeczy co mnie wkurza mala budka (chce dokupic ta oslone na slonce taka jak daszek jesli go nie sprzedam), zapiecie na pasach dla mnie to dramat no i wydaje mi sie trochę maly....a oprocz tego w aucie jezdzi quinny zap i on jest bsrdziej zabudowany i jakos dodatkowy jest supee. Srarszy syn jezdzil w x landerse xa i kochalam ten wozek ale minusem byl brak odwrócenia go kierunkiem jazdy przodem do mnie....dla mnie to minus...Kukne na ten co pisałaś i joggerze mi nie pasuje , że podnóżek jest nieruchomy....mialam jeszcze jeden wózek na oku ale zapmnislam co to bylo.. musze poprzegladac stronki...A znalazłaś jakiś ciekawy wózek?
 
Piotruś juz chętnie idzie do żłobka i się oswoil z ciociami i juz nawet nie poplakuje za mną. Dziś oddalam uśmiechniętej dziecko i odebralam uśmiechniętej i wysłane dziecko. :) wózek mam McLarena ale czeka bi naradzie mnie jeszcze ten duży nie wkurzył.
Z jedzeniem u nas było jakiś miesiąc kiepsko i skończyło się to lekka anemia. Nie jadł bo szły mu 4 zęby miał katar i troszkę go bolalo gardło wiec jedzenie mu nie pasiło. Niestety anemia powoduje tez brak apetytu wiec dostalismy żelazo ( ale nie na receptę ) i jemu od jakiegoś tygodnia. No i wrócił mój żarłok :p
 
Patrzyłam tego Britaxa ale jest cięższy i masywniejszy niż baby jogger. Nieodwracalne siedzenie to jest minus, ale myślę że dziecko by się przyzwyczaiło. Poza tym jest okienko w daszku a nawet dwa okienka ma baby jogger. Kusi mnie baby jogger city mini gt. Model zip mi się bardzo podoba, ale ma kiepskie kółka. Migotka a znasz jakieś lekkie spacerówki w których się odwraca siedzenie? Bo ja chyba jeszcze takiej nie znalazłam :/ Jakbyś na coś wpadła to zapodaj linka :)
 
Mamusie a jakiś wózek spacerówka do 6 kg wagi składana jak parasolka i z rozkładanym siedziskiem? Rozglądam się za czymś lżejszym bo teraz mam 14kg wózek na lato, cieplejsze dni.
 
Lafragolaja mam quinny zipp i mutsy evo i sie odwraca siedzenie. Ogladslsm dzis joggera i pałąk można dokupić ..przynajmiej do najnowszej wersji ale starsza mnie się bardziej podoba a tam nie wiem.....ale pan w sklepie mowil że sam mial joggera i bardzo zachwalal ...nawet w nim się rozsiadl zeby pokazac jaki jest wytrzymały.my sie chyba na niego zdecydujemy ale musze mutsiego sprz3dac a zanim sie za to zabiorę. ...ti troche czasu upłynie ☺ale super jest jogger i fajnie sie sklada
Z innej beczki jakiego odplamiacza uzywacie bo wczesniej dawalam rade a teraz karmie wszedzie gdzie tylko otwiera buzie na zupkę i plama plamę pogania...
 
Ostatnia edycja:
Migotka, już kiedyś tu polecalam - amway. Na allegro za ok. 33 zł. Jest rewelacyjny. Używam od początku i dzięki niemu nie zniszczylam ani jednego ubranka. No i nie muszę od razu na świeża plamę stosować. Czasem po kilku dniach piore i tez schodzi.
 
Dzięki Maja86 właśnie wiedziałam, że coś polecalyscie tylko nie pamiętałam kto☺dziś zamówię. Bardzo dziękuję .a dzis mialam tel i dostał sie Tymus di żłobka od wrzesnia☺
 
reklama
Do góry