reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
No to super Migotka :) muszę zadzwonić do naszego, może się coś dowiem..

Asiaf, robiłaś mu z jakiegoś konkretnego powodu badania czy z powodu nie jedzenia ? czy może ta anemia się jakoś objawiała ?
 
Corrine okresowo i tak powinien mieć ale zrobiliśmy przede wszystkim dlatego ze ostatnio często chory był zęby szły i malo jadł i prawie nic nie przybrał.
 
Maja86 ten odplamiacz który poleciłaś jest najlepszy jaki miałam. Odplamia 100% i uratował nie jednego bodziaka ;)
Migotka ja też jestem zdecydowana na baby joggera city mini gt bo jednak gt ma lepsze koła niż jego poprzednik mini. Tylko najbardziej się obawiam tego siedzenia że się nie odwraca w stronę mamy :) bo moja narazie jeździ cały czas przodem do mnie. Wzięłabym tą parasolkę baby jogger zip, ale dużo komentarzy negatywnych czytałam o kołach i nie ma okienka w daszku. Ktoś mi jeszcze polecał ba fb Peg Perego Booklet, chciałabym go na żywo zobaczyć i pomacać. Dziewczyny co kupujecie w prezencie dla maluchów na roczek? Jestem właśnie na świętach u teściowej i już się nie mogę doczekać kiedy wrócę do domu, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej [emoji854] Moje kochane dziecko nie chce jeść obiadów poza domem, oszaleć można z tym jej karmieniem. Dziewczyny jak robicie zupy dzieciaczkom? Ja dotychczas jechałam na sloikach, ale chciałabym zacząć coś sama jej gotować. Tylko nie wiem jak się za to zabrać :)
 
Ja myślę o rowerku takim trzy kołowym typu pukylino.
I spóźnione życzenia świąteczne przesyłamy bo widzę ze mi się drugi post nie załadował :)
 

Załączniki

  • 1459274242018.jpg
    1459274242018.jpg
    123,2 KB · Wyświetleń: 67
Mi podoba się bardzo jezdzik biedronka milly mally (czy jakoś tak). Ale sama nie wiem czy się sprawdzi.

Asiaf, piękna koronka. Też mi się taka długo marzyła ale chyba raczej przerzuce się na hybryde lub wrap tay bo córka juz się za bardzo kręci przy dociaganiu chusty. Na co dzień tylko kółkowa nam została.

Lafragola, ja mam zamrożone porcyjki dyni, marchewki, pietruszki, królika. Do tego w sklepie bio (choć tam pewnie głównie ściema jest) kupiłam ryż, kaszę, pulpe pomidorowa. Mieszam różnie, często dodaję zwykle sklepowe warzywa jak mi do smaku pasuje. Doprawiam bazylią, majeranek, tymiankiem, pieprzem, koperkiem, pietruszka, różnie.
 
reklama
Na roczek myslalam o jakims rowerku właśnie no ale zobaczymy....
Co do jedzenia to też wrzucam co sie nawinie ale najczesciej jarzynki (takie rosolowe) plus no pomidor soczewica i papryka albo brokul albo cukinia albo co tam woadnie w rece a i tak loteria czy zje czy oleje ....albo sloiczek☺acha i doprawiam przyprawą zamiast soli tak sie nazywa , generalnie moeszanka przypeaw☺
Asiaf super zdjęcie, ja noszę w tuli ale z przodu póki co , nie umiem wrzucic na plecy malego....chyba czas poćwiczyć ☺
Lafragola no ja sie zdecydowalam na joggera tylko najpierw muszę tego sprzedać ☺prztnierzylam Tymka i jest ok. Nie odwraca się niby ale jest mega duża budka więc dla mnie ok a dzieć i tak ciekawy swiata coraz bardziej .póki co też jezdzi przodem do mnie☺
 
Do góry