reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Mamy balona ☺tak jestem na fb w tej grupie od niedawna ☺myslslam o takim trojkolowcu .. myslicie, ze taki rowerek zly bedzie? A w biegowy w przyszlym roku wskoczymy...
 
Kupiliśmy dziś pierwsze buty:) właściwie to ciężko je nazwać butami, ale spełniają tą funkcję:) polecam Attipasy. Są super dla dziecka, łatwo się zakładają, idealne dla dzieci raczkujących i stawiających pierwsze kroki.
 
Efka27 a jaki rozmiar kupiliście? Oglądałam je na Allegro i widziałam rozmiarówkę s,m, l. Jak dobrać odpowiedni rozmiar? Dobrze trzymają piętę i są bardzo giętkie? Ja też muszę zacząć się rozglądać za butami dla młodej bo dzisiaj zaczęła stawiać pierwsze kroki :)
 
Ogladalam ostatnio te butki w sklepie bo fajnie wyglądają i też się zastanawiałam nad nimi ale właśnie nie wiedziałam jak sie sprawdzają .Póki co kupilam trampeczki i mam trzewiczki ale po polu i tak nie chodzi jeszcze a po domu wszyscy chodzimy na bosaka lub w skarpetkach ....ale
 
Kupiliśmy M, to odpowiada rozmiarowi 20. A to ok 12cm. Bardzo dobrze trzymają, nie spadają. Są na tyle giętkie że może raczkować bez problemu. Najlepiej kupić albo chociaż przymierzyć na żywo, ja właśnie pojechałam do takiego sklepiku w Warszawie. A potem już można przez internet kupować. Na stronie mają promocje że dwie pary za 150zl. Ja kupiłam za 85zl, więc trochę przeplacilam.
 
Rozmiarowka tych butików
 

Załączniki

  • 1459673517698.jpg
    1459673517698.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Do góry