reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dobry pomysł, nie pomyślałam o tym. Właśnie mu dałam, miałam po Majce, ona nie lubiła i w ogóle nie chciała z niego pić. Nie chca teraz oddać, jest szał ;)
 
reklama
agnella2 masz jakieś fajne przepisy na śniadanie albo podwieczorek blw? Moja nigdy nie lubiła żadnych kaszek i nie wiem czy to dobrze czy źle. Wszędzie czytam że wszystkie mamy dają kaszki. Ostatnio nawet mniej je i nie wiem czy to przez zęby bo idą kolejne trzy czy coś jej się odwidziało bo jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż jedzenie :) Dziewczyny chcę kupić wózek i za cholerę nie mogę się zdecydować, zwariować można [emoji33] Upatrzyłam trzy i może któraś z was ma jakieś doświadczenie z nimi? Baby jogger city mini zip, britax B-motion plus oraz Joie litetrax 4. Nie wiem czy brać ten pierwszy coś w stylu parasolki czy bardziej wózkowy. Ratujcie :) A tak wogle to strasznie szybko ten czas leci, jeszcze niedawno się zastanawiałam kiedy te skoki rozwojowe miną i te ciągłe pobudki co 2 h a tu proszę nasze dzieci zaraz zaczną same chodzić [emoji854]
 
Nie skupiałam się nad tym zbytnio bo my nie mamy ani smoczka ani butelki, ale z tego co pamiętam to chyba po roku powinno się odstawić wszystko - wady zgryzu, próchnica zębów i inne ;)
 
A jak po roku dziecko będzie chciało w nocy jeść to czym w nocy podać to mleko? Walczyć na siłe żeby nie chciało w nocy jeść :) Moja teraz zasypia 22:00-22:30 i budzi się o 2:00 na 150 ml mleka i od 2:00 śpi do 10:00 :) Chociaż nie wiem czy powinnam to pisać żeby nie zapeszyć ;) Ma jedną drzemkę 2 h o 15:00 i ok 20:00 ma kryzys że chce spać, ale jej nie pozwalam i dzięki temu udało się ją przestawić. Kiedyś mi zasypiała o 19:00 i wstawała o 21:00 wyspana. Zwariować można było.
 
Hej chciałam się przywitać. Synek urodzony 19 maja 2015r Kuba. :) A co do te,atu co widzę powyżej to mój synek jak skończył 6 mc to w nocy nie chce jeść. Ostatnie jedzenie w zależności o której idzie spać, maksymalnie potrafi do 00;00 siedzieć z nami. Ale najczęściej 20 już śpi. Butla na koniec dnia 230ml i budzi się na jedzenie o 6-7 rano. W nocy owszem potrafi się obudzić raz albo dwa ale na picie, albo smoczka poszukuje. :) Pozdrawiam wszystkie mamusie obecne.
 
Cześć Antossia☺
U nas to ja nie wiem jak mam to moje dziecko karmić ....co bym mu nie dala to troche zje ...oczywiscie zdarzają się wyjątki ale zu0ke jemy czasamu caly dzień ....no nic kiedyś bedzie jadl normalnie☺
Lafragola też sie zastanawiam nad joggerem i ogladam wózki coś sie ze spacerowka moją nie do konca moge zaprzyjaznic☺
No duże już dzieciaki mamy
 
reklama
Migotka tylko baby jogger city mini gt nie ma pałąka. A ja bym chciała teraz wózek cztero kołowy bo teraz mam trzy quinny mood i jest do dupy bo w teren nim nie wjadę. Chciałabym żeby miał okienko w daszku jeżeli jest tylko jazda kierunek do świata :) żeby miał koła nie takie jak w parasolkach że trzęsie dzieckiem jak galaretką i żeby miał duży daszek i nie był ogromny bo ja mam tylko 160 wz i żeby miał pałąk. Czyli można podsumować baby jogger city mini zip z kołami i daszkiem od baby jogger city mini gt i wózek byłby idealny :) Ehh chyba za dużo wymagam. Biorę jeszcze pod uwagę Britax b-motion plus, popatrz na ten model na Allegro. Wózek jest tańszy niż baby jogger, ma pompowane koła i w plusie jest podnoszony podnóżek oraz w plusie jest daszek cały zakryty a nie z siatki kawałek jak w zwykłym Britaxie. Czemu ja się nie obczytałam z wózkiem który wybrać jak byłam w ciąży tylko pojechałam i kupiłam ten który mi się spodobał? Chyba hormony ciążowe mi uderzyły do głowy o_O Dzisiaj jadę obejrzeć wózki na żywo w sklepie i może z jakimś wrócę :)
 
Do góry