reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Boje sie bo ja jestem gruba. Boje sie bo wokół rodzą sie teraz bardzo duzi chłpcy. Właśnie na fb składałam gratulacje chłop 4770 i 59 długii. no masakra. Pierworodny miał 3500.
 
reklama
mitaginka, no to udanego wieczoru ;-)

amazonka, głowa do góry :-) damy radę :-) ale faktycznie, 4770 g to już konkret.. Czytałam kiedyś, że dzieci rodzą się teraz duże z powodu ilości witamin jakie wcinamy w ciąży..
 
Ja jakoś nie wierzę, że to wina witamin. Przeciwnie, to sprawka pasz dla zwierząt, pełna cudownych dodatków, hormonów, by zwierzęta szybko urosły i utuczyły się np. kurczaka chowa się tylko 6 tygodni. A my zjadamy te mięso nafaszerowane antybiotykami, hormonami i dzieci są coraz większe. Reszta żywności też jest coraz gorsza.
 
Ja się przerzucilam na indyka i kurtka jadam ale bardzo zadowolony. ..niestety wyrzuty sumienia mam ze moje starsze dziecko obok cielęciny karmiłam również kurczakiem jak był malutki
 
Miało być kurczaka jadam ale bardzo zadko. ..chyba przestanę pisać z komórki bo wychodzi ze wypisuje straszne bzdury. ..hihihi straszne☺przepraszam dziewczynki za błędy
 
reklama
a ja byłam na kwalfikacji do domu narodizn i okazało się, że z 30 tygodnia ostatnie usg to za mało i mam iść po skierowanie na nowe i paciorkowce za wczesnie, więc tez na szybko wczoraj robiłam i mam nadzieję, że nie urodzę do środy, żeby mieć wynik
 
Do góry