reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
No mógłby biedaczek nie zrozumieć gdzie zniknął braciszek ☺ co do formy to jeszcze nie mamy wybranej tak na 100 Tymoteusz mnie się bardzo podoba i Tymon również ale ze nazwisko mamy dość długie to ostatnio jest Tymon nr 1 ale to się u nas zmienia co jakiś czas☺
 
reklama
Lisica w sumie nie wiem. Najpierw było mi ciągle niedobrze i wymiotowałam i schudłam. Potem w ogóle nie chciało mi sie jeść. Jedna kanapka zjedzona na siłe i tak często lądowało w toalecie. Z czasem nadrobiłam to co spadło i wskoczył przez ostatni miesiąc 1 kg. Ale to po brzuchu widać bo mnie właśnie w tym miesiącu tak na dobre wywaliło.Doszła też lekka cukrzyca więc też trzeba unikac pewnych rzeczy, smażonego znowu nie moge bo mam okropne zgagi. Wczoraj zjadłam schabowego i myślałam że umrę, potem wypiłam butelk wody to znowu siku latałam :dry: W pierwszej ciąży przytyłam około 8 kg.

Też zamierzam kupić jedną butelkę właśnie w razie gdybym musiała gdzieś wyskoczyć.

Corrine ja wczoraj zrobiłam ostatni szlif., i wyszło tego ogromna ilość. Nie mam gdzie tego schować :szok:

Dziś zaczełam 36 tydzień :-)
 
Do góry