reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Corrine ja przy drugiej córce podobnie jak wiosna2013 miałam kupioną butelkę antykolkową, której nie użyłam ani razu. Tym razem nie kupiłam żadnej butelki. W razie problemów z kp najwyżej kupię.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za informację, macie rację :-) człowiek jest głupi i kuszą go te wszystkie zestawy :rofl2:
Robię właśnie ostatnie pranie odzieży i pościeli dziecięcej, uff :cool:
 
Ja kupiłam butelkę i smoczki (mam nadzieje ze smoki się nie przydadza) chociaż mój starszy syn zaczął korzystać ze smoka jak miał jakieś 3 miesiące i kciuk ssal baaardzo namiętnie ☺więc z dwojga złego wybrałam smoka i sama Mu go pchalam ale za to kciuk poszedł w odstawke . Mi jeszcze zostało pranie pościeli, tetrowych pieluch i pościeli i wyprasowanie ubranek. A musze Wam powiedzieć że dziś śniło mi się ze urodziłam córeczkę Oliwie i byłam szczesliwa bardzo bo porod lekki był ale bylam w ciężkim szoku bo przecież miał być Tymek☺Mj mąż też nie mógł uwierzyć i zaglądał w pieluchy ,żeby się upewnić że nic tam najpewniej nie ma☺i ogóle to mam jakiś wilczy apetyt ostatnio ..wieczorami szczególnie ☺
 
reklama
Do góry