reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

ja mam od zawsze marzenie mieć Olivię i bedzie juz niebawem [emoji7]
ale myśleliśmy tez o Liliana Daria Amelia Pola Gosia :) hm duzo jest ładnych imion gozej jak sie z kimś nie miłym kojazy dane imie [emoji16]
 
reklama
Mnie się podobają jeszcze Nela,Anastazja, Pola ,Sara, Oliwia i Julia oczywiście ☺i Zuzia tez jest ładne. .zresztą jest bardzo dużo ładnych imion ☺chyba za dużo potem problem z wyborem wszyscy mają ☺hihihi.
 
Tak sobie myślę, że łatwiej jest wybrać imię dla dziewczynki, ale chyba tylko dlatego, że tym razem wybieramy dla chłopca.
Dzisiaj w nocy bolały mnie stawy, chyba na zmianę pogody. Jutro ma sypać u nas śnieg, chcę już prawdziwą wiosnę.
 
reklama
Czas bardzo szybko płynie. Przecież nie dawno robiłam test i myślałam sobie, że taki kawał czasu do maja. Nie mogę uwierzyć, że to już końcówka. Tak naprawdę to już lada moment będziemy witały swoje skarby.
Podczytałam troszkę kwietniówki i już większość dziewczyn ma swoje dzieciaczki z sobą.
 
Do góry