reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Lisica nie zazdroszcze, chyba bym nie miala sily na takie atrakcje teraz

Vivid ja z racji ze nie lubie sledzi przemyslalabym ta bita smietane :)

Ja dzis robie bulki na parze ze smietana z truskawkami i barszczyk

Jup dziekuje :)

My andrzejki w domu, za to moje dziecie dostalo zaproszenie na swoj pierwszy kinderbal we wtorek o ile go nie rozlozy to trzeba bedzie isc
 
Bozka nie będzie tak źle ;-) wymęcze dzieciaki to szybko spać pójdą :-D a tak na poważnie to muszę świeczki kupić na wosk...
 
Lisica oby nie wygladalo to tak ze to one ciebie wymeczą, ty szybko pójdziesz spac a wtedy dopiero zacznie sie impreza ;)
 
reklama
Wcięło mi posta... wrrr
No to jeszcze raz:)
Jestem już w domku po wizycie, dzidziol rozwija się idealnie co do dnia ma już 9.98cm:) serducho bije jak dzwon:D na USG pokazywał mamusi muskuły słodziaczek mój kochany:) szyjka twarda i długa także wszystko super oby tak dalej:)
Następna wizyta po świętach i jak jeszcze raz zobaczy to co już dwa razy widział między nóżkami to potwierdzi na 100%, a na dzień dzisiejszy na 70% chłopak:)
Pytałam o te wymioty mówił że to najprawdopodobniej witaminy skoro od pierwszego dnia stosowania ich tak mnie męczyło i kazał zmienić...:)
Fotkę wstawię wieczorkiem pewnie:)
Powiem wam że jestem baardzo szczęśliwa:)

Co do Andrzejek to ja spędzam je w kolderkowie z racji przymusowej samotności:)
Lisica nie zazdroszczę:) ale życzę miłej zabawy:D
 
Do góry