reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Dobry wieczór ;)

Wczoraj i dziś praktycznie dzień mieliśmy gości. Wczoraj wpadła moja mama z siostrą, a dzis brat p.męża :)
Mała pobawiła się z ich córą, nawet pobić się zdążyły, ale jak Karolina odjeżdzała to Niki płakała czy nie może Karo zostać :)) dzieciaki :D

Witam nowe mamusie :)
Widzę, że spory o wyodrębnianie wątków... Hmm ja myślę że w zupełności wystarczą te co mamy. Nie wywalajmy wszystkiego oddzielnie bo zaraz nic nie będziemy na ogólnym pisac.

Dziś mój Piotrek z Poznania wraca. Remont nadal idzie zgodnie z planem więc jest ok.

Kropeczka - odezwij się kochana mam szczerą nadzieję, że wszystko u ciebie ok :*

Ogólnie to już nie pamiętam co komu, a sił brak by znów doczytywać. Lecę pod prysznic bo jutro znów poniedziałek :confused:

Miłego wieczoru :-*
 
reklama
Do góry