reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

poprzednią ciążę miałam całkowicie bezproblemową, do ostatniego dnia latałam wszędzie, stałam w długiej kolejce po pączki w tłusty czwartek, a w nocy z czwartku na piątek urodziła się równie bezproblemowa Jula i po cichu liczę, że teraz będzie podobnie, za to moja siostra rok wczesniej prowadziła tam ciążę bardzo ryzykowną, całą przeleżała i odrazu jak do porodu to jej umówili cc na konkretny dzień na Wołoskiej i tam było wszystko przygotowane, ze w razie komplikacji miała mieć poważną operacje serca i tylko ten szpital się tego podjął
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co już o tym myśleć biorę dupek bo plamiłam odkąd go brałam a już jest 2 tydzień i był spokój a dziś znów zauważyłam krew i mam wrażenie jak by mnie tak ciągło w dole brzucha nie wiem co robić jestem w pracy i nie wiem czy mam sie urwać i jechać do szpitala głowa mnie już boli od tego strachu o dzidzie
 
bo miałąm nie doklejoną kosmówkę tak krew była czerwona a teraz jak byłam skątrolować to widziałam na papierze pomieszaną jak by z taką galaretką przezroczystą i śluz to raczej nie był
 
mój narzeczony też tak mówi więc może macie racje tylko boję się że mnie wyśmieją w tym szpitalu że widzę trochę krwi i już panikuję ale tak strasznie sie boje że ten strach mnie paraliżuje
 
Kropeczka mi lekarz powiedział ze zawsze lepiej skontrolować. Bóle podbrzusza plus zywa krew to nie przelewki. Może czego ci życzę to nic złego nie wróży ale lepiej skontrolować.
Plamienie brązowe bez bóli to bym odoczekała ale nie takue
 
reklama
Joulatto nie widze suwaczka na kom. Jaka bedziecie mieli roznice wieku?

Ja bylam bardzo zadowolona z opieki przed i poporodowej i nie wyobrazam sobie rodzic nigdzie indzuej. Lezalam na patologii ciazy miesiac przed porodem i opieka byla b dobra. Warunki tez. Sam porod i opieka zarowmo poloznej jak i lekarzy byla swietna. Przyjaciolka rodzila 4dni po mnie i tak samo wspomina porod.
Wg mnie wazne jest zeby miec lekarza prowadzacego z danego szpitala.
 
Do góry