reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Słyszałam od znajomej też że jej siostra rodziła 12h i dopiero po 13h się zdecydowali zrobić cc no to faktycznie chyba dam sobie spokój z tym szpitalem..
 
reklama
Jaki to uniwersalny.? Mi lekarz pow ze musze rodzic w szpitalu o 3 stopniu referencyjnosci tam gdzie jest dobra opieka nad wcześniakami bo też mam zagrożenie ze urodze przed wcześnie, i z takich szpitali o 3st referencyjnosci to wiem że jest na Żelaznej, Karowa i szpital brodnowski tak w pobliżu :)
 
ja chodziłam państwowo do przychodni świętej Zofii i idąc na izbę przyjęć miałam już wypełnione najważniejsze dokumenty, więc mnie już nie męczyli, jeden podpis i tyle, do szkoły chodziliśmy z mężem na Drzeworytników do szkoły znajomej, ale tym razem to już nam szkoda czasu, żeby słyszec to samo
 
Ale ja nie wiem czy muszę być pod opieką specjalistów raczej tu o mnie nie chodzi tylko o maluszka bo przy wysokim moim ciśnieniu choć od kilku dni znowu mam niskie bardzo... Bo 107/78 i cukrzycy ciążowej jakieś tam ryzyko jest ale myślę że są cięższe przypadki niż mój...
 
Cześć dziewczynki widzę że od rana temat gdzie rodzić, ja sama jeszcze o tym nie myślałam. Synka rodziłam na Chałubińskiego- kliniki we Wrocławiu ale nie zbyt byłam zadowolona a obecnie mam lekarza z tego szpitala i się jeszcze będę zastanawiała.
Udanej niedzieli życzę:-)
 
tam jest przychodnia przyszpitalna i większość usług mają płatnych, ale jest projekt mama i ja i jak się uda dostać, tak jak mi w tamtej ciąży to wtedy się za nic tam nie płaci, laboratorium też na miejscu, ogólnie trzeba dzwonić tam i się dowiadywać, bo co jakiś czas się zwalniają miejsca w ramach tego projektu, ale na inflandzkiej też jest ten projekt i chyba prościej się dostać, a płatne wizyty w przychodni to tak od 100zł są, z lekarzy tam jestem bardzo zadowolona, prowadząca podała do siebie kom. i o każdej porze dnia można było zadzwonić, jak się było umówionym to co do minuty się wchodziło, co było dla mnie szokiem, bo w mojej przychodni 2h opóźnienia nikogo nie dziwiły
 
reklama
Mnie na Zelaznej nikt o szkole rodzenia nie pytal, chociaz akurat chodzilam do takiej prowadzonej przez polozna od nich. Przy okazji, dla zameldowanych w Warszawie sa szkoly rodzenia za darmo. Ja osobiscie polecam, niby nic specjalnie nowego sie nie dowiedzialam, ale jakos mnie te zajecia uspokoily i dobrze nastawily do porodu.
Ja na Zelaznej rodzilam 22h i nie mialam cesarki, 12-13h to wcale nie jest dlugo na pierwszy porod niestety. Gdyby mi ktos mogl zagwarantowac, ze tym razem bede tyle rodzic to szczerze mowiac bralabym z pocalowaniem reki ;) Choc licze na to ze ze wzgledu na maly odstep czasowy miedzy porodami (bedzie 13 miesiecy) wszystko pojdzie szybciej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry