reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Katka tak juz jest z tymi tesciowymi, uczepi sie nie wiadomo pa co i za co.
No tak mdlosci dobra oznaka ;-) heh tylko sie przyzwyczaic trzeba :p
 
reklama
Witajcie mamuśki ja zaraz zmykam do szkoły bo mam na 9:30 ale nie najlepiej się czuje mdłości mam je od rana i nawet raz zwymiotowałam. Kurczę nie wiem jak przetrwam w pracy do 15:25
 
Hej dziewczyny
Wdzę że tu juz gwarno ;)
Cały czas wczoraj o bliźniakach i wiecie jakie ja miałam sny ??
Ze miałam bliźniaki
Ha ha
No ale sny sa na odwrót zazwyczaj ;)

Czekam na tel od dr bo moze nawet dzis mnie przyjmie na wizyte skoro taka beta zobaczymy , było by fajnie bo znowu mam stresa
Co wizyta to bedzie stres ale fajnie będziemy mieć teraz :)

Ja czasem mam delikatne mdłości , piersi nawet aż tak bardzo nie bolą choć sutki dają znać że żyją ;)
Najbardziej to po 3 godz kursu jestem bardzo zmęczona i musze poleżeć potem obiad i znowu jakoś tak czuje ze lepiej sie położyć

I mąż do mnie ..o brzusio rośnie ..
Faktycznie od popołudnia bardzo mi wzdyma a na wieczór to już wygląda faktycznie na odstający :) bo rano jest płasko ładnie :)

Też tak macie ?
Pozdrowienia i powrotu do domu życzę
 
Witam sie i ja:)

Troche tu was przybylo i dobrze:)
Czarnulka - pisalas ze tu kobietki juz maja dzieci a ty jedna z pierwszym (jesli dobrze zrozumialam) - nie jestes sama bo dla mnie to tez moja pierwsza ciaza (dlatego tak sie boje czy wszystko bedzie ok) :)

Ja na szczescie tesciowa mam bardzo wporzadku:):) za to moja mama - tesciowa dla meza jest prawdziwa z kawalow:) nigdy sie nie dogadaja:) moze dziecko ja zmieni:) zawsze twierdzila ze nie bedziemy miec dzieci bo on nie chce albo nie moze (a mysmy chcieli)...

Matik
nie wiem czy tak na odwrot:) - bo mi sie snilo ze zrobilam test ciazowy i wyszlo ze jestem w ciazy wlasnie w tym cyklu co sie udalo:) - i sie spelnil:)) poza tym bociek miesiac wczesniej krazyl nade mna i nad mezem - nad basenem wlasnie w ktorym siedzielismy a tylko my tam bylismy i myslalam ze przepowiedzial dziecko ale w tym miesiacu co krazyl sie nie udalo - wiec myslalam ze los sie smieje z nas.... ale w nastepnym juz sie udalo:)

Ja tam nie widze czy mi rosnie brzuch i cycki - nie jestem gruba ale wlasnie mam maly brzuszek i wieksze piersi wiec u mnie nie widze czy cos uroslo:)
 
Ostatnia edycja:
Czarnulka i Anna Maria u mnie tez to jest pierwsza ciaza i te obawy i strach przed wszystkim ale dobrze ze tu tyle juz mamusiow to pewnie cos czasem doradza ;-)
 
Jak tak sobie przypomnę to jak byłam w lipcu w Polsce to masa bocianow była na nami padaliśmy ze śmiechu że je przyciągamy :)
Mi brzuch nie rośnie tylko wiesz nabrzmiewa , pęcznieje :)
 
Witam środowo :)

Ironka witaj w śród majówek ! :)
Czarnulka nie tylko Ty opuchłaś :D bóle to normalka. W pierwszej ciąży do 4 miesiąca ciągle miałam wrażenie że zaraz dostanę @, a nie dostałam :)
KA_tka jak moja część rodziny się dowie to będę miała tak samo. Co prawda moi rodzice już nie żyją ale moja babcia to taki typ człowieka co twierdzi że najpierw kasa, kariera a rodzina na końcu. Jak zaszłam w ciążę z Oliwią to biadoliła że czemu do pracy najpierw nie poszłam. Teraz odebrałam dyplom i już mi marudzi że mam pracę znaleźć i broń boże nie zajść w ciążę, a co ja mam zrobić skoro już jestem :p
Ale na szczęście mieszka prawie 100 km ode mnie i widuję ją tylko raz w miesiącu :)
Naprawdę ta Twoja teściowa nie ma po kolei w głowie... takie rzeczy dziecku mówić... masakra...
Matik rano też jestem płaska a wieczorem wyglądam jakbym w 6 miesiącu była ha ha :D Dzisiaj też miałam dziwny sen, śniło mi się że urosło mi wieeeeelkie dupsko i jak ledwo otworzyłam oczy to biegłam szybo zobaczyć czy z moim tyłkiem wszystko ok :D
Engacka witaj :):)
Joan będzie dobrze :) Musi być :) byle do 11 :)


Rano leciałam szybko do laboratorium zrobić betę. Jutro będzie wynik. W piątek badanie powtórzę i jeśli będzie przyrost ok to gwizdam na wszystko i przestaję się martwić :) teraz stres mnie bierze i nie mogę doczekać się jutra... ehh...
No i jest jeszcze coś dobrego :) od rana mam mdłości :) pierwszy raz cieszę się że chce mi się puścić pawia :D:D
 
A tez macie takie objawy ze (szczegolnie rano) czuje ze jestem glodna i boli mnie zoladek ale nie moge nic zjesc... poszarpie mnie troche i przestaje i w ogole szukam czegos do jedzenia i nic mi nie smakuje...jadlabym nie wiadomo co... mam na cos smaka - zjem troche i stwierdzam ze zjadlabym cos innego... i jak zjem troche to czuje sie glodna ale nie moge nic przelknac - tak jakby glodna i najedzona jednoczesnie...
 
reklama
AnnaMaria mnie rano boli żołądek i muszę coś zjeść ale tylko trochę i ból mija. W dzień jak mnie złapie głód to zaczynam się trząść jakbym miała parkinsona :p ale mało kiedy się to zdarza bo zbytnio nie mam apetytu. Tak jak Ty mam na coś ochotę, otwieram lodówkę i ochota mi mija... Z jednej strony dobrze bo dupsko nam nie urośnie za bardzo ale z drugiej jest to strasznie frustrujące :)
Ciekawe ile w tej ciąży przytyję. W zeszłej startowałam z 54 kg i skończyłam na 65 a teraz mam 57 i mam nadzieję że nie przeskoczę 65 kg :)
 
Do góry