reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Zawsze tak jest ze jak się chce to się nie ma i odwrotnie.
Dziewczyny życzę udanego wieczoru i nocki. Dobranoc ja zmykam spać bo padam na twarz.
 
reklama
Klara dzięki za info, w takim razie czekam cierpliwie ;-)

Czarnulka tak to jest właśnie jak się chce to ciężko z realizacją, najważniejsze żeby zdrowe były nasze wszystkie maluszki :):tak:
 
Kokardka - ja myślę, że do dnia porodu z tą myślą do końca się nie oswoję ??? ;)
Aż nie będę trzymać w ramionach dwójki to nie uwierzę :)

I ja spać idę bo znów jutro pobudka o 5 rano na sprawdzenie temperatury i ciśnienia :o
Na obchodzie nic nie powiedzieli, ale na te bakterie dostaję furagin i czekają na posiew. Może wtedy do domu mnie puszczą :-(
Dobrej nocki :*
 
Ech dziewczyny ja dziś mam dzień marudy, stad mi te bliźniaki żyć nie dają. No ale może to i lepiej tak na początek mieć jednego bobaska :)
Nic to dzień się kończy to i marudzić przestaje :)
A teraz spać, bo o 6 trzeba wstać..

Dobranoc :)
 
Hej, hej ;)

Wszystkie śpią jeszcze :cool:
A ja tu już na obchód czekam bo bym chciała wiedzieć co oni dalej planują ??????

Zdążyła już do mnie przed przedszkolem Nikola zadzwonić i mówi, że babcia powiedziała, że teraz mam inną dzidzie i nie mam czasu :mad: normalnie musiałam dziecko uspokajać!!.Dla mnie to koszmar już dzwoniłam do p.małża by ustawił tą swoją mamuśkę bo głupoty małej opowiada i niby powiedział, że jej powie do słuchu. Oby skutecznie :rolleyes::confused:

Byłam już w łazience prysznic wziąść, wkładka prawie czysta. Oby już tak zostało. Dostałam znów kroplówkę i teraz leżę uziemniona i wkurzona na maksa.

Jakoś głodna się zrobiłam :p;)

A majóweczki jak się czują???

Miluśkiego dzionka!! :*

Ps. Według suwaka zaczęłam dziś 7tydzień :))
 
Ostatnia edycja:
Hej Mamusie jak sie dzis czujemy? :-) bo ja juz od rana jakies delikatne mdlosci mam. Poza tym sutki obolale, klucia jeszcze nie ma ale pojawia sie zawsze w przeciagu dnia.
Katka ale ci sie tesciowa trafla :p ale nie przejmuj sie ;-) no i szybkiego powrotu do domku zycze :-)
 
reklama
Do góry