reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Monika - ja też mam śluz kremowy :)
Ale pojawia się głównie rano.

Czarnulka - samotnie się czuję dziś nadal bez lokatorki, a i teraz żadnych info nie mam co dalej :(

Asiula - a no bo u mnie większość rodziny, a przynajmniej ta która się liczy to mają duże różnice wieku typu 8-10lat.
A ja taki wstyd... Jeszcze dobrze z pieluch nie wyszłam i już wpadka - za nic nie dadzą sobie przegadać, że planowaliśmy :/ - taka krzywda dla Nikoli. Sratata i tak by mogli przez całe 9msc gdyby im pozwolić, a ja nie mam zamiaru. No way!

Ironka - gratki i witamy ;)

Kornelcia - obyś miała racje z tymi obowiązkami i organizacją :))

Ja też mam lekkie bóle podbrzusza i takie drętwienie pachwin.
 
reklama
Drętwienie pachwin, to jest dobre określenie co się u mnie dzieje... u mnie tak juz było jak się maluch zagnieżdżał... potem cisza no i dziś cały czas coś czuje:-(

może to na dwie fasolki?:-D

jeszcze teraz napchałam sie bigosem... już widze te wzdęcia co to mi isę za chwile pojawią :crazy:

Katka,
nie jesteś sama jesteś z fasolkami :-D a plamienie ustało?
 
Czarnulka - plamienie jest nadal, ale troszkę jakby mniejsze :)

To drętwienie dość uciążliwe jest bo mam takie wrażenie jak ktoś by mi w piczkę coś wsadził :D wybaczcie dosadność :p

Niech bigosik na zdróweczko wam idzie :)
 
Witam nowe mamusie :)

Nie było mnie pół dnia a Wy tyle naprodukowałyście hehe ;) dobrze dobze że jest nas coraz więcej :)

I ogromnie się cieszę ze nie tylko ja jestem cały dzień głodna :p matko ile można zjeść :D

Doczytam później bo na razie młody szaleje i tak na raty i niewiele pamiętam, miłego wieczoru :*
 
kurcze ale z was silne baby wy naprawde tak spokojnie o ciazy blizniaczej gadacie a mi na sama mysl jest slabo nie wyobrazam sobie tego, zamiast sie cieszyc to zaczynam popadac w panike
 
reklama
Monika, ja to spokojnie mówię, bo od zawsze byłam przygotowywana do tego, że mogę być mamą bliźniąt. (U mnie w rodzinie 3 pary, w tym moi sp. bracia) bardziej mnie martwi to, że jeszcze tydzień nim dowiem się czy przeczucie mnie myli ;)

A u ciebie na usg był jeden maluszek wiec no stress ;)
 
Do góry