reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Ironka witaj
A ja dziś zjadłam aż 2 obiady :szok: Zawsze jadłam 2 daniowy obiad w szkole w domu już nie jadłam a dziś w szkole zupa pomidorowa i ziemiaczki kapusta zasmażana i mięsko, po 2 godzinach musiałam zjeść obiad w domu bo byłam głodna. Kurcze jak będę tak jadła przez cała ciąże to pod koniec będę wyglądać jak wieloryb.
 
Czarnulka oo to nie tak daleko ;-) ja mam bole podbrzusza zawsze wieczorem lub w nocy a w dzien to w lewym boku kluje ale gin powiedzial ze to normalne bo wszystko zaczyna sie tam rozrastac :-) Klara na str. 20 mialam pytanko :p no chyba ze nie chcesz odpowiadac to rozumiem :-) a tak wgl no to faktycznie duzo juz tu nas ale czym wiecej tym lepiej ^^
 
Monika przepraszam miałam odpisać ale zapomniałam. U mnie w rodzinie nie ma bliźniąt, u mojego męża w rodzinie są bliźnięta - parka jego rodzeństwo. Z tego co czytałam to jeśli u kobiety w rodzinie były bliźnięta to ma większe szanse zajścia w ciąże bliźniaczą niż gdyby były u ojca dzieci w rodzinie bliźnięta.
 
reklama
Klara no to mi napedzilas teraz stracha az sie boje pomyslec. Czarnulka a kiedy masz wizyte u gina? Badz dobrej mysli takie bole to normalnosc dopuki nie ma plamien. :-) a dziewczyny jaki macie sluz? Ja mam gesty bialy ale nie ma go jakos mega duzo, pojawia sie sporadycznie w ciagu dnia. I zaczynam chyba miec nudnosci :p po zjedzeniu czegos po jakis 15 min robi mi sie niedobrze ale na szczescie narazie na tym pozostaje.
 
Do góry