reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Klara w twojej rodzinie byly juz przypadki ciazy mnogiej czy jestes pierwsza? Bo ja mam siostre i brata blizniakow i teraz ogarnia mnie troche strach ze ja tez moge miec blizniaki. Bylam wczoraj na badaniu ale lekarz nic nie mowil ale czy nie jest za wczesnie z takimi diagnozami? U ciebie od razu bylo wiadomo? Ja tez kochane wam gratuluje i dziekuje :-*
 
Ka_tka dlaczego Nikola jest mała? Przecież będzie mieć już 4 lata i jeszcze Ci pomorze :) Przynajmniej ja mam taką nadzieję w związku z Oliwią :p A teściowe to wredne zmory :) Nie przejmuj się, przecież jej nie strzeliliście bobasków tylko sobie :) No i gratulacje :D Ja wiem że u mnie jest jeden pęcherzyk :)

Monika Witaj i Gratuluję :)

Klara gratuluję bliźniaków :) Mam nadzieję że tak jest i wszystko jest ok :)

Jestem dobrej myśli ale zapisałam się prywatnie na wizytę 12 września do kliniki w Gdańsku. Mają bardzo dobrą opinię i wierzę że w razie czego dadzą mi coś na podtrzymanie :)
 
reklama
Witajcie serdecznie! Ja rónież Was podczytuję od jakiegoś czasu, ale teraz mogę się dopiero przedstawić :-) Na poniedziałkowym teście były dwie kreseczki, a wczorajsza beta dała wynik 201. Jutro jadę ją powtórzyć i jeśli będzie przyrost to umawiam się na wizytę do mojego lekarza. Nie ukrywam, że chciałabym iść na zwolnienie.
Mam 7 letniego synka i 3.5 letnią córkę. W 2009 przeszłam poronienie do dokładniej obumarcie zarodków (były dwa). To moja czwarta ciąża i mam nadzieję, że wszystko skończy się pozytywnie. :tak:
Termin z kalkulatora wychodzi na 6 maja 2015 roku.
Z objawów to mam jedynie pobolewanie w podbrzuszu i bolesne piersi. Innych objawów póki co brak.
Wszystkie przyszłe mamy serdecznie pozdrawiam :happy:
 
Do góry