reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Aisha: Trzymam kciuki mocno.
U mnie brzucha wywalilo prawie na poczatku (te okropne wzdecia), ale dokladnie tak samo mialam w poprzednich ciazach. Od 1-5 miesiaca nic sie zmienia za to.
W tamtym tygodniu lekarka sie tylko zdziwila, ze mi juz sie macica tak wysoko ustawila na tym stadium. Ale mowila tez, ze to sprawa indywidualnego typu. U niektorych idzie do gory szbciutko u innych przesuwa sie wolno, tydzien po tygodniu. Co mnie zdziwilo to jej pytanie, czy czuje juz malenstwo. Mowila ze przy kolejnej ciazy i tej pozycji mam prawo juz cos czuc. Wiec naslu****e teraz jak szalona :)
 
reklama
Aisha_23 na widoczny brzuszek możesz jeszcze trochę poczekać, w zależności od Twojej figury i pewnie uwarunkowań. U mnie jeszcze nikt nie zauważa ciąży ale myślę, że w przeciągu miesiąca to się zmieni :)
 
mi brzuch tez wywalilo
feelfine- ja tez naslu****e, zwlaszcza ze juz tu czesto pisano ze dziewczyny- nawet w pierwszej ciazy- juz czuja a ja nic, a to juz drugie dziecko, 4 ciaza, ale narazie sie nie stresuje, malego tez pozno poczulam
 
Aisha &&&&&&&&&&&&&&&&&& czekamy na wieści!!!

Kochane niby ruchy powinno się czuć od 18 tyg. tak standardowo. Więc nie macie się co stresować :tak:
Jeszcze czasem was maluszki skopią :-D
 
wiem wiem :)
tylko to zawsze jest takie nasluchiwanie skoro ktos juz czul i to duzo wczesniej... :) narazie sie nie nakrecam ze cos nie tak do 24 tygodnia powinny sie ruchy pojawic

dzis bylam w sklepie z wozeczkami patrzylam na wozki ale jakies takie mi malo znane firmy, choc kilka mi sie podobalo :)

ale mam dzis lenia, trzeba po wekendzie z malym posprzatac a mi sie nie chce i przed kompem sie lenie
 
witam w poniedziałek

co do libido:baffled: u mnie dalej lipa, mąż mnie chyba niedługo w dupe kopnie

ja dzisiaj mam pomiary genetyczne, więc sie zobaczy
 
Aisha &&&&&&&&&&&&&&&&&& czekamy na wieści!!!

Kochane niby ruchy powinno się czuć od 18 tyg. tak standardowo. Więc nie macie się co stresować :tak:
Jeszcze czasem was maluszki skopią :-D

mnie jak skopia, to sie okupam, na mietowo:szok::-D

wiem wiem :)
tylko to zawsze jest takie nasluchiwanie skoro ktos juz czul i to duzo wczesniej... :) narazie sie nie nakrecam ze cos nie tak do 24 tygodnia powinny sie ruchy pojawic

dzis bylam w sklepie z wozeczkami patrzylam na wozki ale jakies takie mi malo znane firmy, choc kilka mi sie podobalo :)

ale mam dzis lenia, trzeba po wekendzie z malym posprzatac a mi sie nie chce i przed kompem sie lenie

NIA, ja z Marysia poczulam w 20 tyg, czy nawet 21 albo 22 ..

teraz, pare razy i to pewnie tylko z powodu tloku w moim brzuchu..
chociaz i tak czasem nie wiem, czy to teraz to napewno "to" czy moze gazy:sorry2:
 
Flądra w takim razie i dla ciebie &&&&&

Nia firmami wózkowymi się nie sugeruj. Najlepiej popytać i poczytać opinie użytkowników danych wózków.

Baby powiedzci mi, czy jest możliwe, żeby mi serce w ciąży oszalało? To znaczy jako organ, a nie z miłości ;-)
 
Flądra w takim razie i dla ciebie &&&&&

Nia firmami wózkowymi się nie sugeruj. Najlepiej popytać i poczytać opinie użytkowników danych wózków.

Baby powiedzci mi, czy jest możliwe, żeby mi serce w ciąży oszalało? To znaczy jako organ, a nie z miłości ;-)

ZAPOMINAJKO, moje tez szaleje , jako organ, czasem mysle ze wyskoczy, jakies palpitacje, szczegolnie po poludniu i wieczorami..
 
reklama
Cześć dziewczynki ;-)

Ja dzisiaj po prośbie... :-) Czy któraś z Was ma do sprzedania Luteinę dopochwową????? Mam wizytę za 2 tygodnie i nie starczy mi.... Jak coś to piszcie na pw... :-)
 
Do góry