reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

hello gaduły!

ja już po wojażach rodzinnych, a propos diet pełna na maxa! jak to po gościach:/
ale mam postanowienie jak Zapominajka - do świąt zero cist i słodkiego.... cukru nie używam bo nie lubię, pieczywo jem tylko ciemne 9max 2 kromki dziennie), makaron i ryż też ciemny, warzyw mnóstwo.... mięsa może mało bo coś mi słabo smakuje w tej ciąży, jogurty też....:( za to nadrabiam białym serem:)
dziś nawet S. mi na sniadanie załatwił biały ser bo jak jego siostra zastawiła stół wędliną i sałatkami to aż mnie zmuliło na samą myśl:(
ogólnie było bardzo sympatycznie ale brak mi jednego dnia wolnego teraz, nie odpoczęłam.... nic to - zaraz spadam spać chyba....

miłej reszty weekendu!!!
 
reklama
Coś dla majóweczek z Wrocławia, jakby która miała ochotę się wybrać. Ja chyba pójdę jestem niedoświadczona jeszcze w tych kwestiach.

Akademia ************ 22.11.2012 są warsztaty dla kobiet w ciąży. Warto wejść na stronę poczytać,

******** ( w miejsce gwiazdek )- coś nie mogę wkleić całej strony

miłego wieczoru!
 
Ostatnia edycja:
Przeczytałam "Ciemniejszą stronę Greya" (druga część książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya") i mam permanentną ochotę na seks. Muszę w tygodniu wstąpić do sex shopu po kajdanki :-D

Chociaż, kurde mać, wczoraj niektóre pozycje były dla mnie za głębokie i nie było to zbyt przyjemne :-( Nie chcę być ograniczona wyłącznie do pozycji "na łyżeczkę", bo oszaleję :dry:

no to ja ci powiem lepszy numer moj powiedział że po 6 miesiącu mnie nie tknie boo sie bedzie bał i sobie wbił do glowy ze nie wolno ja swoje a on swoje :) nie wiem musi mu to gin powiedziec bo nie wiem co to bedzie dalej hhehehe


A jak wasze libido :) ??? u mnie w normie ale jakaś wymagająca się zrobiłam
 
Ostatnia edycja:
no to ja ci powiem lepszy numer moj powiedział że po 6 miesiącu mnie nie tknie boo sie bedzie bał i sobie wbił do glowy ze nie wolno ja swoje a on swoje :) nie wiem musi mu to gin powiedziec bo nie wiem co to bedzie dalej hhehehe


A jak wasze libido :) ??? u mnie w normie ale jakaś wymagająca się zrobiłam


tez to przerabialam w pierwszej ciazy, zadnego seksu bo dziecko uszkodzi:szok::-D..ZENADA:-D
 
Ah te chłopy przecież jak mu mowie że coś tam może to on że nie bo nie wolno no to bedziemy sie w łóżku licytować co można a co nie .... ok trzeba uważać ale jeśli nie ma przeciwwskazań to czemu nie robić tego dalej tak jak kiedyś :) nie jestem seksoholikiem ale to jest fajne i lubimy to tak ??wiec co teraz kwarantanna... bo że uszkodzę ???:) Gamonie :) ale tłumacz takimu :)
 
Ah te chłopy przecież jak mu mowie że coś tam może to on że nie bo nie wolno no to bedziemy sie w łóżku licytować co można a co nie .... ok trzeba uważać ale jeśli nie ma przeciwwskazań to czemu nie robić tego dalej tak jak kiedyś :) nie jestem seksoholikiem ale to jest fajne i lubimy to tak ??wiec co teraz kwarantanna... bo że uszkodzę ???:) Gamonie :) ale tłumacz takimu :)


gamonie, trafna uwaga..:-D
 
reklama
Hahaha, ja to samo "oralnie" ;P Ja dziś prenatalne- 3majta kciukasy mocno, mocno :) Głupie sny dziś miałam- brrr i jeszcze mąż chrapał ;P, co mu się rzadko zdarza szczerze mówiąc. Jutro już 13 tydzien, niby czas szybko płynie, ale już bym chciała mieć widoczny brzuszek- u ciężarówek mniej więcej na tym samym etapie co ja, coś widać?
 
Do góry