reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka- wlasnie jesli chodzi o opinie to czesto producenci pod roznymi nickami sami wstawiaja opinie, wiec to tez roznie bywa, najlepiej chyba na forach jak juz sie poznalo osoby, narazie jeszcze nie planuje zakupu tylko tak zerknelam, pewnie w styczniu-lutym bede sie zastanawiala
moje serce narazie spokojne, jako organ :)

Sun7- nie mozesz isc po tylko po recepte? jesli musisz wziac to chyba wydadza ci bez terminu
 
reklama
Ja tez bym tego maluszka jeszcze dlugo nie sluchala, gdyby nie moja lekarka, ktora mnie nastawila, ze w zasadzie ze wzgledu na polozenie to moglabym juz zaczac cos czuc. Mam w domu jeszcze dopplera z poprzedniej ciazy, ale jeszcze nie wyciagnelam, zeby sie tak wczesnie nie stresowac.
 
Sun7- ja nigdy nie bralam ani luteiny ani innych takich podobnych medykamentow, wiec pomoc nie moge, ale skoro sie skonczylo i musisz dzis wziac to poczta polska i tak kilka dni potrzebuje wiec podjerzewam ze bedziesz musiala sie przejsc
 
Sun7 a może jakiś inny lekarz, np. rodzinny, Ci wypisze receptę, przecież w karcie ciąży masz na pewno wpisane że bierzesz luteinę, więc będzie miał podstawę do wypisania recepty :) Oczywiście to tylko propozycja ale może się uda :)
 
Ostatnia edycja:
ZAPOMINAJKO, moje tez szaleje , jako organ, czasem mysle ze wyskoczy, jakies palpitacje, szczegolnie po poludniu i wieczorami..

No właśnie ja mam wrażenie, że pikawa oszalała i chce ciało opuścić. Ciśnienie niby mam ok, ale puls... :szok:

Sun zadzwoń i zapytaj internistę może ci wypisze Lutkę.
Ja niestety nie mam.
 
Zapominajka, u mnie serce bije nierówno. Czuję ewidentnie, że ma różny rytm i często drażni mnie to, gdy leżę na lewym boku, bo słyszę, że wali jak porąbane, jak mu się chce :-D Zazwyczaj "uaktywniało" się to u mnie tylko w większym stresie lub po niewyspaniu, ale teraz jest prawie bez przerwy. No i tętno mi podskoczyło, zamiast ok. 55 mam dla odmiany 75 :-D
 
SUN , ja tez niestety nie pomoge, bo raz ze mieszkam dwa tysiace kaemow, a dwa to nigdy nie bralam..

ZAPOMINAJKO, ja czasem az musze wyjsc na chwile w pracy, zeby " ochlonac"....strasznie jest to upierdliwe..

a dzisiaj polozna mi mowi: jakie pani ma niskie cisnienie, pani zyje:szok::-D?...po tym jak mi powiedziala ze nie mam krwi:-D..o jak sobie pomysle o niej to zmiac mi sie chce:-D


moje wozki, jeszcze nie wiem ktory, co Wy na to?

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Baby Jogger City Select DOUBLE głęboko-spacerowy + 2 foteliki Maxi Cosi PEBBLE

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Mima KOBI wózek głęboko-spacerowy dla dwójki dzieci od urodzenia - JEDEN Z NAJMNIEJSZYCH WÓZKÓW DLA BLIŹNIĄT
 
Ostatnia edycja:
Mi lekarz powiedział, że w ciązy to normalne, że serce wali jak oszalałe. Puls może wzrosnąć nawet o 20 czyli tak jak u citrus. Teraz przetaczamy w sobie więcej krwi i serce też powiększa swoją objętość dlatego tak się dzieje :)
 
reklama
Do góry