reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Udalo mnie sie Was doczytac o weekendzie :) A zroche tego bylo...nie powiem :)

My bylismy u znajomych w sobote.Akurat maja wozek po malutkiej swojej do sprzedania.Mieli wystawiac.A tak my nabedziemy.Taki jak chcielismy-ze wszystkim juz i wyglada jak nowka.Ma duze kola pompowane,spacerowka kladzie sie na plasko,gondolka z mozliwoscia wyjecia,mozliwosc wpinania fotelika w stelaz i wszystkie parasolki/moskitiery/oslonki/spiworki i te inne.No i najwazniejsze:kolor mi sie podoba :-D

Citrus slodkie bodziaczki :tak: Ja juz bylam w iwnicy i przynioslam ciuszki po malej.Zostawialam same unisexy ale przez przeprowadzke zagraniczna wiekszosc odrzucilam i oddalam.I marniutko to wyglada...:eek: Wiec zakupy przed nami.Ja chyba nie bede dlugo czekac.Im szybciej zaczne gromadzic tym lepiej rozloze koszty.A w styczniu czaka nas zamowienie na suszarke do ciuchow.Bo jak ja sobie przypomne te sterty ciuchow...Oswiadczylam wiec Szanownemu,ze przed porodem ja MUSZE miec suszarke.Nie przypuszczalam nigdy,ze bedzie mi ona niezbedna.Niestety sasiadka mam i korzystam czasami....I to byl moj blad....

Myslalam,ze przez te wymioty to ja malo przytylam.A Wy jeszcze mniej...Ja mam 1,5kg na plusie.Mysle,ze glownie to cycki i macica.W "boczki" nie idzie,nogi wrecz chudsze.Ale cycki takie jak teraz-moglyby juz zostac.Sa optymalne.Nie za duze,pelne...:-D

Mi libido w chwilach spokoju wyraznie skacze.Wystarczy,ze sie lepiej poczuje i juz podsylam mala sasiadce :-) I wieczory wykorzystuje.Ale jak wymiotuje od rana do wieczora to niestety libido nie istnieje...Wiec jest teraz na zasadzie "tu i teraz" :-D
 
reklama
hej,

Aisha, Flądra ja również zaciskam! :tak:

Kaja no Ciebie to troszkę pokopią:-D ja też nasłu****e, wyczekuję, ale póki co chyba nic nie czuje.

Co do libido to mi się dziś strasznie seksić chce, ale mój mąż również ma opory, jest seks, ale rzadziej bo się boi :confused:

Zapominajka ja mam tak właśnie od kilku dni i duszno mi się też robi, kręci w głowie itp. Serce jakby miało mi wyskoczyć, szybciej i mocniej bije, mam tak czasami kilka razy na dzień.
 
Kurde mole wypowiedź mi wcięło!

Aisha, Flądra ja również zaciskam.

Zapominajka ja też tak mam od kilku dni, serce bije mi szybciej i mocniej, zdarza się to kilka razy dziennie. Do tego dochodzi duszność i zawroty głowy. Podobno w ciąży to norma.

Kaja no Ciebie to troszkę pokapią:-) Ja też już wysłu****e i wypatruję, ale jak na razie ani widu ani słychu.

Mdła fajnie macie z tym wózeczkiem od znajomej.
Jeżeli chodzi o libido to ja od rana o niczym innym nie myślę, tylko żeby się poseksić:-D ale mój mąż również należy to ,,gamoni" i ma opory, więc mam żadniej :confused:


Hmm jednak nie wcięło tylko dodało z opóźnieniem także przepraszam.
 
Kurde dziewczyny fajnie macie ja gdzieś od 5 tygodnia nie mam ochoty na seks, normalnie jak bym brała tabsy... ale coś ostatnio czuje że jest lepiej. Może to po prostu 1 trymestr...W 1 ciąży sex był na okrągło a teraz? Raz na 3 dni to jest coś!.... Załamka...
 
Mdła kochana to ja was wyprzedzam.. mam 5kg ale na minusie.... ale u mnie poki co zakwalifikowali moje pawiowanie jako "niepowściągliwe wymioty ciężarnych" licze na to, że sie skonczą po pierwszym trymestrze. Poki co spodnie mi z dupki leca....


AAA i mam jutro prenatalne, przed chwilą do mnie dzwonili z rejestracji.

Ewusia to masz nie najgorzej.... ja mam inny problem... mam ochote na seks ale orgazmów nie dostaje... nic nie pomaga.. ni huhu.... szkoda mimojeg chłopa bo jak ja nie dochodze to jemu tak głupio, bo zawsze dla niego najwazniejsza jest kobieta a on na koncu a tak sie bidny stresuje....
 
Ostatnia edycja:
Ewusia12 to moim zdaiem trafiała na "złych" facetów :)ja gdybym nie miała orgazmów to bym sie nie seksiła hahaha a tak standardem 2-3 orgazmy w czasie jednego stosuneczku :p

Dodam, ze w pierwszej ciazy bzykalismys ie po 2-4 razy dziennie taką chcice miałam :)
 
Kaja jak dla mnie te wózki odpadają, bo jeden malec strasznie nisko by siedział.Jakoś tak...

Dzięki dziewczyny za info w sprawie serducha. Ja się już zaczęłam martwić, bo z Iggym tego nie miałam.
A teraz wali jak oszalałe.

Goplany limonkowej i mnie nie kuś!!!
 
reklama
Mysiak ty nikniesz w oczach.Ja caly czas za Ciebie kciuki zeby Ci odpuscilo.Mi niestety nie przeszlo.Jak czytalam,ze Ci po wizycie w szpitalu przeszlo to liczylam,ze juz odpusci...5 kg na minusie?!:szok: Ja zrzucilam na poczatku.Ale znalazlam metody na utrzymanie posilku.Po sniadaniu na godzinke spac :) obiado-kolacja to juz najczesciej bez sensacji.A jak gorszy dzien no to juz trudno...Chociaz czasem w nocy nadrabiam ;-)

W pierwszej ciazy...hihi!Szkoda tylko,ze teraz tak sie nie da jak maly czlowiek po domu biega!Jak ona byla w brzuchu to mysmy po domu biegale.No pieeekne czasy po prostu :-D Z orgazmami nie mam problemu.Za to pozniej mnie krocze pobolewa.Czasem.Cale szczescie moj maz zostal wyedukowany na wstepie,ze jak nie ma przeciwwskazan to mozna wszystko...na co ma baba w ciazy ochote :-D

Obcy w brzuchu juz calkiem spory-zaraz w wizytowniku wpisze wymiary.I ruchy czuje coraz wyrazniejsze,silniejsze.Chociaz niezbyt czeste.Ale przeciez jeszcze nas skopia.Ciekawa jestem relacji Kaji w tej dziedzinie :-)

Kaja a bedziesz robila maluchom zdjecia w 3d? Ciekawa jestem jak sie bliznieta prezentuja w takim dokladnym podgladzie.Wiem...glupie.Ale co zrobic?:confused: blondynka w koncu...
 
Do góry