reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Witajcie kobietki,
Joluś - dzięki, jak nie zapomnę, to może wieczorkiem wypróbuję ;), bo w tym tyg. zumba mi wypada - M ma popołudniówki :/
Poziomki - normalnie to są to objawy migreny, ale w ciązy to różnie może być... i jak, dziś lepiej?? daj znać jak samopoczucie i lepiej zajrzyj do lekarza.
basiek - już 1/4 ciąży prawie za Tobą ;)
Maja - zdrówka!
 
reklama
Hej ciotki, w nocy bol glowy powrocil i tetaz tez troche boli:( zaraz sie ubieram i ide zmierzyc cisnienie.Na szczescie wogole nie puchnę nawet na stopach...
Dobrego poniedzialku:***
 
Ostatnia edycja:
Poziomko oby jak najszybciej przeszło, trzymam kciuki
Lepi tak 1/4 za mną, mam nadzieję, że już niedługo mdłości odpuszczą:) Już niedługo na usg genetyczne się umawiam :).

p.s. zdjęcia dodane :ninja2:



edit zapomniałam Wam powiedzieć o najważniejszym, nie ma już cycusia:-D, odstawienie poszło zupełnie bezboleśnie, nie poleciała nawet jedna łezka!!!
 
Ostatnia edycja:
Melduje -Bylam na pomiarze i cisnienie mam dobre 127/72 ale puls mialam 111(norma do 80) ale w domu mam juz 100.Glowa boli potwornie wiec to na tyle.
Dzieki i dobrego samopoczucia w te upaly:**
 
Hej kochane :)) klawiatura dalej rozklekotana ale postanowiłam że i tak napiszę ;)

Basiekk- ahh ta Twoja agentka! :))) super że się pobawiliście :)) i ogromne gratulacje że cycuś poszedł w odstawkę :))))
Poziomka- strasznie martwią mnie te Twoje bóle głowy... !! bardzo proszę uważaj na siebie :*
Lepidoptera- to co Jolcia wrzuciła jest fajne :) wszystko Mel B jest zresztą super :) ale spróbuj sobie może też skalpel Chodakowskiej Ewa Chodakowska SKALPEL - YouTube , powodzenia ;)) daj znać jak po zumbie :)
Maja- cieszę się że M będzie w domku :) i podłączam się do rozkazu Basiekkk musisz kochana odpocząć choć ciut , wyskocz sobie gdzieś sama :)))
Joluś= ahhh plażing - zazdroszczę jak zawsze :);p , kochana i jak wyjazd M ? jak dietka jak samopoczucie ? ćwiczysz ? ja polubiłam ostatnio motywować się na vitalii :)) i poważnie rozważam aby zacząć biegać :))

a u Nas ok , dzieciaki w końcu zdrowe :) wysypka zeszła , Szymcio po wizycie u dziadków zadowolony , płynął statkiem i jechał starodawnym tramwajem Babą Jagą :) mężulek w sobotę po południu był na rybkach a ja z Filiśkiem u Hani :)
 
Witam się i ja :) Dawno tutaj nie zaglądałam. Teraz zaczęłam pracę, która polega na siedzeniu za biurkiem, więc mam mnóstwo czas, bo tylko od czasu do czasu jakąś fakturę trzeba wystawić, czy zamówić kuriera. Trochę Was więc poczytam ;-)U nas wszystko po staremu, jak wrócę do domu, może trochę fotek mojego łobuza wrzucę. Później napiszę więcej, bo jeszcze nie wiem, co się dzieje u Was, a póki co życzę miłego dzionka :)
 
Witajcie dziewczynki,
u nas "pogoda pod psem" - leje jak z cebra, non stop...
jolek, futrzaczku - wczoraj wieczorkiem zaczęłam od cardio - wcale nie mam kondycji, a tylko o jej poprawę mi chodzi, no może wyrzeźbić tez by się tu i ówdzie przydalo, ale chudnąć nie chcę. W każdym razie skalpel to na razie dla mnie za dużo hehe, bo po tym cardio padłam (a chwilami oszukiwałam :zawstydzona/y:). No, ale spróbowałam, a to już cos;-). A na zumbę w tym tyg nie idę, bo nie mam z kim Zosi zostawić.
majowa - gratuluje nowej pracy! pisz, co u Was.

Dzisiaj M zadzwonil do mnie i dał Zosię do telefonu: " Mamuuuś, tata siatkę zrobi, mamuś picia nie mam", M jej szeptał - powiedz mamuś, kocham Cię, a ona Mamuś picia nie mam Itd.:-D:-D:-D słodki głosik (nie może się doczekać siatki na balustradzie balkonu, bo wtedy pozwolimy jej wychodzić na balkon).

polecam konkursik:
Owoce sezonowe - BabyBoom
 
Siema laski. PADA a raczej leje u nas dziś:(

Majowa gratuluję Ci pracy.Pisz co tam u Was?

Lepi dlatego dałam Ci to Mel B do poruszania się.:)
Och czekam kiedy Igi będzie tak mówił jak Zosia:)

Futrzaczku jeszcze nic nie wiadomo w sprawie wyjazdu. Ćwiczę od 3 dni. Diety brak. Motywacji też. Ech ja się chyba nie nadaję...pogodziłam się już ze swoją tuszą:(

Poziomka trzymaj się, jeszcze trochę i ciążowe dolegliwości miną.

Basiekk gratuluję!! pięknie Wam się z cyculem udało, a tak się bałaś:)


Jakiś humor dziś nie taki. Od weekendu gości będę mieć i muszę zacząć porządki robić ale jakoś leń mnie dopadł.
 
reklama
Co u nas? A wszystko po staremu. M. na razie trzyma się zdrowo, nic się nie dzieje...Ja kończe czwarty rok studiów, jeszcze jeden egzamin w czwartek i wakacje do października...Kubuś póki co jeszcze prawie nic nie mowi, nie sika na nocniczek, śpi ze smokiem, a więc jesteśmy 100 lat za murzynami...muszę się z nim zabrać do roboty, jak tylko będę trochę wolniejsza...Co do pogody to u nas tez jest okropnie, mokro...Lepi - zazdroszczę takiej wygadanej córci...
 
Do góry