reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

a u nas wczoraj Michaś zrobił pierwsze siku do nocnika:) nawet to uwieczniliśmy:) ale to w odpowiednim wątku(foto).
lepi to masz szczęście bo moja pierwsza @ po porodzie nie była łagodnie mówiąc "delikatna" ale już jestok:) na szczęście tylko pierwsza:) a teraz już nie narzekam:)
 
reklama
Lepi, Hania gratuluję udanych nocnikowych spraw:) Igorowi udało się dziś kupę zrobić od początku do końca.Posadziłam młodego na siku, a ten w między czasie dwójeczkę też strzelił :)

Lepi upominałaś się o @ to masz :-p

Pogoda u nas coraz gorsza więc siedzimy z marudą w domu. Zaraz obiados wciągniemy i może dzieć zdecyduje się na drzemkę:blink:
 
Hej
gdzie jestescie bb-babki? :-p edit: o jestescie!

Ale pogoda:crazy:... Basiekk zabralas!!!! Leje, mzy i mgla - od rana.. buuu
..pije kafe se teraz... a normalnie staram sie unikac popoludniu drugiej, ale padlabym bez..


Nocnikowanie widze w pelni! Gratki!
Lepi cos Tyyy Zoska za pierwszym psipsi zalapala??:laugh2:brawo!

My nie mamy nocniczka jeszcze.



Nie nooo... nie moge patrzec za okno...:((( ble

Pola spi, malz tez.. tylko ja na chodzie jak zwykle.
Poszlam dzis do lekarza - co sie naczekalam wrrrr:angry:, ale mam skierowanie na wymaz - trza sprawdzic co sie tam czai - skoro 60% ludzi ma gronkowca jak twierdza lekarze...., oraz na badanko krwi - ob, crp i takie tam ..:happy:
Z wiosną robimy przeglad a potem z Jaipiur na rower - tylko niech jakies 18 stopni zawita w koncu!


Buziaki okrąglaki dla Juniorita i Julka! :***
 
Buziaki dla dzisiejszych solenizantów: Julka i Juniorka!
Lepi , Hania gratki za siusiu do nocniczka:) Sezon nocnikowania tez uważam za otwarty:-D

My byliśmy na 40 min spacerku niedawno a teraz Oli śpi. Ja popijam druga kawkę i pożeram serduszka czekoladowe:)
 
Hej kochane!

buziaczki i uściski dla Juniorka i Julka!grabka chłopaki :-D

u nas jakoś dzionek szybkomijający , byłam po siostrzenicę w przedszkolu, teraz jest u mnie i uciekłam na forum co by troche odsapnąć... ale czy sie da? :-D
 
Jolek co do spraw nocnikowych to widzę że Igorek prowadzi, gratki dla niego za drugie danie:-D

My mamy nocniczek już od ho ho,Michasia jeszcze nie bylo na świecie, dostaliśmy zamiast kwiatków na wesele od znajomych:-D
 
reklama
Do góry