reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

oj Kamcia, tez nie moge wyjsc z podziwu co do twojego porodu !!

Mi w srode zaczal wychodzic czop takimi maluskimi skrawkami i lekko z krwia, w czwartek juz przestal a wczoraj dwa razy ale juz zolty i duzo wiecej.. Ale dzis na razie znow czysciutko. Rozwarcie w srode mialam podobno na 3cm. Caly czas czuje twardnienie brzucha i czasem nawet taki bolesny skurcz zlapie i trzyma z minute..
Ja juz chce ! Ale jutro , dzisiaj nie :p

A ja sie zastanawiam czy wogole czop rozpoznam... chce rodzic w wodzie i lekarz zapobiegawczo abym jakiegos paskudztwa na koniec nie zlapala zaleca mi uzywanie globulek, a przeciez one tez caly dzien wychodzą i roznie to wyglada.
 
reklama
styna nie da rady bo wtedy kot do inej włazi :-D
no a Vi i tak buja nią bo mamy saneczkowee podłoże więc jak kąłdę gondolę to można nia do przosdu i do tyłu pobujać i Vi buja...
no jak nie powiem nic że "dzidzia" to nie podchodzi ale jak mówię że np dzidzia spi albo cicho bo dzidzia sie wystraszy to wtedy biegnie do niej całowac
 
Witajcie dziewczyny.

Miśka ja też mam globulki zwalczające jakiegoś grzybka,ale one mi schodzą noc i tak do połowy dnia,a mam je aplikować przed snem,także po kąpieli udało mi się rozpoznać czop,bo tak to pewnie bym nie rozpoznała,bo te globulki takie żółte są i schodzą,blee.
Kamcia jak tak czytam,co ta twoja Vi robi,to mam identyczne obawy co do mojej Gabi. Dziś oglądała noworodki w lokalnej prasie i pytała mnie kiedy jej takiego urodze,bo ona już chce i koniec:cool:
salsera ja jak smarkałam z krwią,to okazało się,że mam spadek hemoglobiny i ginka zmieniła mi żelazo.

A ja generealnie mam dwoje 3 latków u siebie do czwartku (mam nadzieję,że nie zwariuję),bo chrześniak mojego M przyjechał. Zostawili go do czwartku,bo teraz chcą w weekend wymalować mieszkania:shocked2:Dobrze,że mieszkam z teściową,bo ona się nimi trochę zajmie.Sama nie dałabym rady.
A ogólnie to wczoraj wieczorem ryczałam jak bóbr i dzisiaj mam totalnego doła. Nie chce mi się zupełnie nic. A to wszystko przez mojego M. Nie chcę się wdawać w szczegóły,ale tak mi się naraził,że zastanawiam się nad jego pobytem przy porodzie. Ehh...normalnie dół...:-:)-:)-(
 
Witam sie i ja w ten piekny sloneczny ostatni dzien kwietnia:-)
zaraz zmykam jakies ciasto piec,bo nie chwalac sie dzisiaj koncze 25latek:-) cwierć wieku za mna:-)
i teraz moge juz rodzic:-)
 
ale to fajnie jeśli w te stronę skierowane jest zainteresowanie starszego rodzeństwa, i że Vi nie jest zazdrośniczką, a Gabi też wypatruje dzidziusia. Ale oczy to dookoła głowy trzeba mieć:tak:

Persefona ale sobie na głowę wzięłaś, dobrze, że teściowa pomoże. No i mam nadzieję, że z M. się ułoży :-(

Styna czekamy zatem na wieści i trzymamy kciuki!
 
ania chyba też jakieś ciasto zrobię bo jak będę miec gości to musze czymś poczęstiować:-D

persefona
ale wiesz co .. ona jaoś bardzo nie jest taka namolna na ta dzidzię;-)
ma swoje zabawki a jak jej się przypomni to wtedy idzie i się przygląda..
oczywoiścię musze podzielić czas międz dwie zeby Vi nie poczuła się odrzucona ...
bo nagle jest nowa dzidzia...
i jak mała śpi to staram się najwięcej z nią siedzięc bawić i wogole żeby wiedziała że dla niej tez mam dużo czasu:tak:

strasznie mi się chce pić po tym porodzie:-)
 
Witam sie i ja w ten piekny sloneczny ostatni dzien kwietnia:-)
zaraz zmykam jakies ciasto piec,bo nie chwalac sie dzisiaj koncze 25latek:-) cwierć wieku za mna:-)
i teraz moge juz rodzic:-)

aniu gratuluję i widzę,że jesteśmy w jednym wieku (ROCZNIK CZARNOBYLA:-)). Tyle,że ja już po swojej ćwiartce-kończyłam 11 kwietnia.
Kamcia ja też już myślałam o tej strategii rozdwojenia czasu na dwójkę maluchów,ale rzeczywiście trzeba miec oczy wokoło głowy. Moja sobie ubzdurała,że będzie nosic braciszka i nie moge jej wytłumaczyć,że tak nie można. Także trzeba będzie pilnować i to ostro;-)
amandae nie wiem...w każdym razie nagrabił sobię mój M..oj nagrabił...ehh

A i dalej mi czop odłazi,znowu galaretka przezroczysta..
 
Ostatnia edycja:
Ale się rozpisałyście......
kamcia witaj w domku!!
Ewcia trzymam kciuki za jutro!!

A ja mam dzisiaj takiego nerwa, że szok wszystko mnie wkur...., z autem cały czas coś nie tak znowu w poniedziałek odstawiamy do mechanika, można się załamać. Mój M. też mnie trochę wkurza, chyba sie odzwyczaiłam jak jest w domu. Nie wiem może to hormony ale dzisiaj mam juz wszystkiego dosyć.
 
alex uważaj bo jak ja miałam nerwa bez powodu.. nawet na Vi że znów zasypia tak długo (choć coidziennie zasypia tak samo)
to na 2 dzięń juz urodziłam:-D to chyba taki był nerw przedporodowy:-p

persefona no moja to dostała w prezencie na urodzenie Emmy 2 lalki bliźniaczki..
i z nimi teraz biega po domu:-D
poza tym ma jeszcze perłno innych więc ja zawsze móię.. mama ma swoja dziidzię a Viki ma swoją..
i ona zawsze bierze wtedy lalke..
jak przenosiłam już mała do nas do sypialni to mówiłam "mama biere dzidzię a Viki lalę" i brała i teraz jak narazie jak biorę małą to ona szuka lalki :-D
 
reklama
Cześć Laseczki..
Ale tu ruch od rana. No i Kamcia widzę bladym świtem zawitała na BB :-p
A my dziś sobie pospaliśmy prawie do 10tej :-)

Persefona męża to wytargaj za uszy jak taki niegrzeczny!!!!

Kamcia
fajnie,że Vi tak dobrze siostrę przyjęła :)

Ewcia
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutro. Tyle nerwów i stresów miałaś w tej ciąży i zobacz już jesteś praktycznie na mecie:):)
 
Do góry