reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
No to ja też podpisuję się na dzisiejszej liście obecności :-)

Pobiłam dziś swój rekord spania - 8.45 to dla mnie bardzo długo!
U mnie pada i nawet Borys nie chce iść na dwór. Ja i tak nie wychodzę, ale samo patrzenie w okno nie nastraja jakoś wybitnie optymistycznie. Wczoraj zaczęliśmy z M sprzątanie drugiego pokoju i odgracanie go. Pojechał nawet do biblioteki oddać książki, których nie chcieliśmy już trzymać w domu. A najlepsze, że chyba zaraziłam M bo w nocy zaczęło go boleć gardło, ale na szczęście nie smarka i nie kaszle, więc od razy dostał syropki i tabletki na to gardło.
Dziś trochę poprasuję i może wstawię w końcu pranie z ciuszkami dla Antosia.

poziomki to czekamy na wieści :-)
 
poziomki - to trzymamy kciuki żeby to już.
Adeczka - myślałam, że ty od rana już będziesz w szpitalu, a tu bidulko jeszcze zanim tam się pojawisz to w domu się stresujesz.

Swoją drogą jeden kciuk za adeczkę, jeden za stynę, i dwa które trzyma Miki za maluszki poziomek. Więcej kciuków nie mam, więc resztę proszę o wstrzymanie się z rodzeniem aż zwolni się kciuk ;-)
 
Witam się i ja :-)

Styna, poziomki, adeczka trzymamy kciuki za postęp i sprawne rozwiązanie! Niech maluchy zaczną wychodzić :tak:

alex - bardzo ładna fryzurka :-) Za mną też chodzi fryzjer i nie mogę się zdecydować czy iść teraz czy później po porodzie.

żelka współczuję niemiłych przeżyć na IP, mieliśmy podobne. Nastawiliśmy się negatywnie do szpitala, ale teraz na spokojnie wydaje mi się, że inny szpital nie rozwiąże problemu, nie wiadomo na kogo się trafi i jaki humor ten ktoś będzie miał. Zobaczę na kolejnym ktg i przy innej zmianie czy będzie tak samo.

Pranie się skończyło i nie chce mi się wstać, chyba też załapałam lenia ;-)
 
Cześć Kobietki. Ale ja sobie dziś pospałam:):)

Poziomka czyżby to już :-D Wyjdź na korytarz i krzyknij,że rodzisz od razu się zleci cała świta z obchodu:-p
 
reklama
A ja mam dzisiaj pierwszy dzień z malarzami. Zobaczymy jak im to pójdzie, bo rodzicom super zrobili pokój.
Tymczasem żeby sobie znaleźć zajęcie wstawiłam ziemniaki na pierogi ruskie :) Będą pyszne podsmażane z kwaśną śmietaną- jak we Lwowie :)
 
Do góry