reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Może instrukcję obsługi kompa i systemu :-p

Ja się na dziś żegnam, jakoś mi słabo i niedobrze. Mam nadzieję,że rano wstanę w lepszym stanie bo już sterta prasowania ciuszków na mnie czeka.

Dobranoc kobietki
 
Zaglądam a tu sobie dzieci jaja robią nieładnie.

Alex bardzo ładna fryzurka, też kiedyś takie włosy miałam, ale to było sto lat wstecz ;-)

Styna chcesz chyba pobić rekord długości porodu, trzymaj się dzielnie, ślę fluidki i współczuję, tyle godzin w bólach, jesteś bardzo dzielna!

Adeczka za ciebie również będę trzymać kciuki, bliżej porodu już być nie mogłaś, powoli zaczynam wam zazdrościć :-)

Poziomki czekam na wieści z jutrzejszej wizyty ginów!

Chyba zacznę za tydzień intensywne porządki bo jak zobaczę fotki maluszków to mnie rozniesie :-p:-D
 
Dzieci sobie naprawdę nieładne jaja robią dziś...
Mój chłopak cały dzień się nie ruszał, do tego twardnieje mi brzuszek i ciągeło mnie jaby do dołu - nie boli mnie nic, ale ten brak ruchów mnie zaniepokoił, o 20 byłam już mocno spanikowana, dryndłam do doktora - na KTG - i już wiem napewno w jakim szpitalu nie chce rodzić - tam gdzie moj doktorek pracuje - w zyciu takich chamskich pielegniarek (poloznych nie spotkalam) nie dosc ze z brakiem ruchow siedzialam na IP ponad 2 godziny, bo po mnie przyszly 3 kolezanki pracownikow szpitala i przeciez one mialy pierwszeństwo ?( a na okienku jak wól napisane: "pacjentki przyjmowane są zgodnie z kolejnością przyjscia i zgłoszenia" o IRONIO!!!
Na szcęscie młody zaraz po podłączeniu do KtG sie rozbrykał, pojawiło mi się pare skurczy na 40 % - o dziwo bo nic nie boli nawet, nie nyje. Genrealnie wsyzstko wporzadku, tylko niesmak po IP pozostał baby popatrzyły na mnie jak na panikare i jak ja smiem zakłócać ich spokój fanaberiami i ze "wszystkie ciezarne to panikary" .... <ściana>

biedna styna ma charakterną córę i odpoczątku daje popalić mamie, no ale w końcu się będzie musiała zdecydować :)
 
Ostatnia edycja:
Szalone maluchy cisną się na świat i zdecydować sie nie mogą :-D
Styna a to bedzie szalona ta Twoja córcia niezle Ci dała popalić :-D
Mi sie ostatnio sniło ze urodziłam a lekarz daje mi dwóch chłopaków szok:-Daz się obudziłam :-Dpotem znowu zasnełam a tu te bliżniaki i az do rana i wyszłam z nimi na spacer to tak na czworakach noworodki przysówały ze nie mogłam ich połapać :szok:
Mam nadzieje ze na usg nic sie nie zaczaiło:rofl2:
 
jestem i ja, tak sie wczoraj koszmarnie czulam, ze momentami to tracilam rownowage...glowa bolala mnie caly dzien od rana i to tak przeokrotnie, ze nie wiedzialam co sie ze mna dzieje...stopa byla wczoraj koszmarna, cala noc od 1.00 nie spalam tak mnie nogi darly, do tego ciagnelo mnie cos w spojeniu lonowym, ale staje dzisiaj patrze, a tu moje kopytko wyglada przeslucznie, nie mam juz opuchlizny ale zobaczymy co bedzie w ciagu dnia. Niech sie juz ta pogoda zmieni, bo ja jestem strasznie wrazliwa na deszcze i wtedy bania mi peka we wszystkie strony ;(

Styna kochana trzymam kciuki, aby sie te twoje meczarnie juz zakonczyly, za kazdym razem jak wchodze na BB to mam nadzieje, ze juz jest po wszystkim, a ty sie dalej meczysz...
 
I ja się melduję. U mnie dzisiaj taka pododa że nie wiem czy chce mi się z łóżka wychodzić. Masakra. No ale chyba trzeba będzie bo mam kilka rzeczy do załatwienia na mieście. No i wyniki na posiew muszę odebrać - mam nadzieję ze są OK. A późnej urząd miasta, praca i na sam koniec to już przyjemność - idę zrobić sobie paznokietki.

A tak wogóle to spać nie mogę. Nie wiem czy stresik mnie powoli bierze czy co ??? Wiercę się pół nocy a rano 5.40 oczy jak 5 złotych i też nie ma spania. Normlnie budzę się jak do roboty.
 
reklama
OJ ja tez nie spalam w nocy, ale to raczej z wiadomych powodow. Ciagle przed oczami mialam szpital, moje dzieciatko, to cale wywolywanie porodu i sam porod. Mala od rana sie rusza jak nie wiem co i ma czkawke. Ciekawe czy bidulka jest swiadoma, ze moze niedlugo opusci to cieple i bezpieczne miejsce. Ja sie jej doczekac juz nie moge, ale jednoczesnie panicznie sie boje.
 
Do góry