reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam

Śniegu u Nas nasypało to byliśmy na saneczkach :tak: Szymcio zadowolony i teraz smacznie śpi.

A ja się za głowę łapię bo po świętach mam więcej sprzątania chyba niż przed :confused: no i jakoś powolutku muszę się z tym wszystkim uporać.

Jutro mam wizytę USG mam nadzieję że z maluszkiem wszystko dobrze i że nie będę miała przeciwwskazań do pobalowania na Sylwestra bo już kieckę sobie kupiłam i to za całe 30 zł :-D:tak: Nakupiłam dzisiaj kilka specyfików kosmetycznych w rossmanie i będę chyba próbowała sama się pomalować najpierw na próbę może wieczorem :tak: a fryzurką zajmie się prawdopodobnie moja siostra ucząca się na fryzjerkę więc dam się jej wykazać ;-) a chcę loczki sobie zrobić taka fryzurę miałam na ślubie w lipcu jak byłam świadkową i wyszło super!
 
reklama
aaaa zapomniałam się pochwalić:zawstydzona/y:
czekałam kiedy mojej małej wyjdzie dolna 4 bo miała spuchniete dziąsełko i czerwone...
i ją bolało..
a tu patrzę wczoraj a ona ma już górną 4 której nawet nie zauwazłam i nie sprawdzałam:-D
w szoku byłam jak nic;-)


futrzaczku czekam na wieści z usg:-)
 
ania dziękuję....
heh a dllnej jak ine było tak nie ma:-D


kurde taki mam dzisiaj dzień że nic mi się nie chce...:sorry2:
mała się bawi grzecznie zabawkami od mikołaja:-p
chyba czas jej przerwac i wybrac się na spacer;-)
 
Wiecie co aż przykro się patrzy na te Wasze scysje!!!!! Dwie dorosłe baby a zadziorne jak dzieci w piaskownicy!!!!!!!!!! :-(Powoli mi przechodzi ochota siedzenia na forum i czytania tych Waszych przytyczek !!!!!!!!

A co do listy wyprawkowej to jeśli jest szansa to prosiłabym o rozpisanie jakie dokładnie produkty pielęgnacyjne trzeba zabrać dla dzidziusia do szpitala
 
jolek czyli sugerujesz że powinnam się nic nie odzywać, nie wyrażać swojego zdania, i siedzieć cicho mimo tego że mi coś nie pasuje? ułatwię ci zadanie, nie będziesz miała już problemu z czytaniem tych scysji, sama się stąd wypisuje i przestaje udzielać. niestety ale nie mogę jej znieść, jej uwag, wymądrzania się, złośliwości. A wam życzę samych pozytywnych wpisów i miłego spędzania na tym forum MAJ2011.
 
Dziewczyny !
Nie kłóćcie się o pierdoły. Wyluzujcie obie i będzie po problemie :-)
Yra z powodu jednej osoby nie wypisuj się z forum, daj spokój, jesteś Nam tu potrzebna jako mama ze sporym, "męskim" doświadczeniem !!!!:tak::tak::tak:
 
rozmowę nie na temat przenoszę na "maj"

Yra a Ty nie prowokuj i nie podburzaj innych swoimi postami,
po prostu jest niesmaczne to co robisz.,..
napisałam to kiedyś na maju... czepiasz i to nie tylko tutaj do mnie bo i na innych wątkach tak samo ci nie pasuje ,
a jak ci nie pasuje to naprawdę na siłę cię nikt nie trzyma...


ja uważam rozmowę za zamkniętą i nie będę się więcej na twój temat udzielać
poniewaz mnie nie uda ci się sprowokowac głupimi docinkami choć wiem ze bardzo byś chciała


edit:
wróciłam ze spacerku , dzisiaj strasznie cieplutko mamy
az chce się chodzić po dworze tylko trochę wieje ., yhhhhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uff ale tu goraco sie zrobilo....
Salsera - pisalas ze Twoj mezczyzna w temacie chust siedzi. Ja tez mysle o zakupie takiej chusty ale ogladalam ich mase (co prawda na allegro) i kompletnie nie wiem na co sie zdecydowac... Moze moglabys podpowiedziec na co zwrocic szczegolna uwage iw ktora chuste warto zainwestowac. Co prawda dostane "w spadku" nosidelko od szwagierki, ale ona prawie wcale malego w nim nie nosila bo mu sie nozki obcieraly....
Podpowiedzcie cos...
 
Do góry