reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Agaf W CIĄŻY NIE MASUJEMY BRZUSZKÓW CHYBA ŻE CIĄŻA JEST BLISKA TERMINU!!!!!!

Dariaa net to przekleństwo i błogosławieństwo naszych czasów:tak:nie wszystko co tam piszą jest zgodane z prawdą i nie musi dotyczyć akurat Ciebie. Pij tak dużo wody jak tylko zdołasz i najlepiej ciepłej takiej z czajnika(mi pomaga jak nie mogę..) jedz mniejsze porcje a częściej,więcej owoców i warzyw surowych.No-spa pomaga w takich przypadkach,nie denerwuj się tylko bo maluch odczuwa Twój stres a tego chyba nie chcesz??
Ja mam czasami uczucie że mam skurcz i podbrzusze boli i.... po wizycie w wc przechodzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
właśnie masowanie zabronione, to tylko pobudza jeszcze bardziej. w szpitalu dziewczyny nie raz z wcześniejszymi skurczami miały zakaz nawet dotykania brzucha a co dopiero masowania.

nospa może za słaba, warto kupić nospe forte, mocniejsza i bardziej skuteczna. dużo leż, najlepiej na boku, mniejszy ucisk, i spokojnie. ale brzuch masz miękki?
 
Witam Aniołki Majowe:happy:
Ja dzisiaj też czuje sie dobrze, tylko głowa troche bolała, ale przeszło po obiadku. Dzisiaj były ziemniaczki, mizeria i gołąbki bez zawijania:-)

My wczoraj z meżusiem dorwaliśmy sie do siebie ale moje piersi i ja przeżyły potem jakiś koszmar. Nawaliłam tone kremu i czekałam aż przejdzie. Taki ból, pieczenie i cała reszta... Tragedia:-(
 
Daria Odpoczywaj duzo i nie czytaj o tym bo i tak nie pomoze.Wiem ze latwo mowic jak mnie cos martwi to odrazu google heh ale pozniej wlasnie martwie sie jeszcze bardziej. Lepiej do lekarza zadzwon jak nie przejdzie. I koniecznie daj znac.
 
Ostatnia edycja:
Dariaa bidulko. Jak brzuszek miękki to nie powinno to być nic strasznego. Nospa i leżeć. I jak nie przejdzie to lekarz bo nawet jak to sprawa jelitowa to takie gwałtowne "atrakcje" nie są zbyt bezpieczne ani tymbardziej przyjemne. Do wieczora jak nie przejdzie to spakuj się nawet na jakieś pogotowie, bo noc z bólem to koszmar.
 
reklama
Jaipur wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:-)
Daria a kiedy ostatnio się załatwiałaś może to to, nie martw się na zapas dopóki brzuch jest miękki to nie powinno być nic poważnego, ja mam bóle brzucha równo co tydzień i też tak w okolicy jajników i podbrzusze, lekarz powiedział że jest to spowoduwane tym że mam skrzywioną szyjke macicy i teraz jak macica się podnosi i rośnie to to się wszystko powiększa i naciąga.
 
Do góry