reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Dziewczyny to moja pierwsza ciąża, baaardzo wyczekana, choć nie trwało to latami, a miesiącami, to mi i tak te starania dłużyły się niemiłosiernie, no ale najważniejsze, że się udało :)
Ciążę od samego początku znoszę rewelacyjnie, nie miałam mdłości, wymiotów, o dziwo też uniknęłam bóli kręgosłupa, czasem męczy mnie zgaga, ale jest dość znośna i od pewnego czasu puchnął mi stopy... poza tym wszystko dobrze :) Jestem cały czas na chodzie i brzuchol mi nie ciąży, to najważniejsze :)
Mieszkam z mężem w Warszawie, jestem pielęgniarką - kocham swoją pracę, zanim zaszłam w ciążę i poszłam na zwolnienie pracowałam w Szpitalu na oddziale noworodków, więc tematy noworodkowe są mi dość znane i poród tak samo, bo przy nie jednym miałam już okazję być ;) Nie wiem co jeszcze miałabym napisać? :)

Dziękuję za miłe przyjęcie :*
 
reklama
Vide zazdroszcze obeznania z noworodkami, ja bardzo chce byc po ale boje sie tego co bedzie pózniej jak juz wrocimy do domku

Będzie dobrze, musisz tylko w siebie uwierzyć... wiadomo, że początki są trudne, trzeba się "nauczyć siebie", wypracować wspólny plan dnia, ale z każdym kolejnym dniem będzie coraz, coraz lepiej... zaufaj swojej matczynej intuicji ;)
Ja też się boję... bo kilkudniowy noworodek w pracy, gdzie często opiekuje się nim mama, my zazwyczaj tylko pomagamy, leczymy, pielęgnujemy, a noworodek przez 24h w domu, potem niemowlę, to już inna bajka, także wiesz, nie jesteś sama ;)
 
Hircia gratulacje! Jak znajdziesz chwilę i chęci napisz jak się u Ciebie wszystko zaczęło/potoczylo :-)

Vide witamy :-)

Jakiś przypływ energi mam... oby sił mi nie zabrakło jak się zacznie. Chyba próbuje zagłuszyć myśli o porodzie. Czy Was też rodzinka i znajomi dyskretnie inwigiluja czy "już" urodzilyscie? Na mój widok jeszcze w dwupaku niektórzy reagują w stylu "to w końcu na kiedy masz ten termin bo wyglądasz jak do porodu" :p

Miłej nocki!
 
Gratuluję dziewczyny! Czekamy na relacje z porodów!

Ewka ja.na dziś termin to myślałam że wyjdę z siebie, non stop smsy i telefony kiedy urodze. Jakbym kurde wróżka była :(
 
reklama
ewka włącz mu https://www.youtube.com/watch?v=Je-LUMxFLLg BAby Einstein On the go świetna dla dzieci mój maly to lubi od skończenia 1 roku.

Cichac - powowdzenia życze ja już w nic nie wierze że szybko pójdzie
angelstw - życze ci rozwarcia 7 cm :happy2:
anianka - gratuluje teraz tylko już maleństwo
Vide witam

Ja mam ochotę na tortille i chyba sobie kupie nie długo i zjem. wizyte mam w środę i wśrode 40 tydz to we wtorek zjem sobie super tortille
 
Do góry