reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ewcia no mimo wszystko pomysl;) :p
Ja całe dnie spędzam na szukaniu opinii gdzie lepiej na ewentualną cesarke.

Monikamarcina- no tydzień temu też tyle miałam więc ci wierzę... Ech zobaczymy ile ja pochodzę.

Ogólnie jutro mam wizytę u prowadzącego więc po konsultacji z nim mam zamiar umówić się na rozmowę z ordynatorem szpitala który biorę jako pierwszy obecnie pod uwagę.
 
reklama
Maja, poprawka, maluch dokazuje wieczorem.
Na zajęciach w szkole wspomnieli o pieluchach w rozm 0. Ale patrzyłam się na te kilogramy na opakowaniu i w końcu kupiłam jedynki. Zawsze można dokupić jakby były za duże.
 
Katsha ja to już się śmieje do męża że ta nasza niunia to będzie rozrabiaka. Mi też cały czas brzusio skacze. Ale mi to przyjemność sprawia bo miło ja czuć pod serduszkiem mam nadzieję że jutro na usg się uspokoi bo znowu lekarz nie ds rady jej pomiarów zrobić
 
Ja na razie prosze mala o pozostanie w srodku :-o Od wczoraj wieczorem mamy awarie ogrzewania i cieplej wody a w dodatku na wczorajszej kontroli wyszło ze mlodemu cos jednak zalega na pluckach i dostal antybiotyk po 1.5 tyg spedzonych w domu. Warunki do rozpakowywania nie bardzo sprzyjajace :'( Ale jestem dodatkowo strasznie senna od dwoch dni...

Maja to jak tak bryka to zjedz cos co najmniej dwie godziny przed usg. Ja ostatnio sie zapomnialam i cukierka na gardlo wzielam przed samym ktg to tak fikala ze tylko na te wieksze kopniaczki wciskalam bo inaczej to caly czas bym musiala trzymac.
 
Dosłownie dziewczyny! :-) albo poród albo niech mnie ktoś dobije...
Kolejny dzień w którym nie mam pomysłu co by robić:/ wszystko posprzątane, przygotowane. Czytać za bardzo nie mogę bo cały czas to oko mi łzawi, przed kompem i tv też ciężko:/ normalnie suuuper!

Spokojnego dnia :)
 
reklama
Katsha ja to już się śmieje do męża że ta nasza niunia to będzie rozrabiaka. Mi też cały czas brzusio skacze. Ale mi to przyjemność sprawia bo miło ja czuć pod serduszkiem mam nadzieję że jutro na usg się uspokoi bo znowu lekarz nie ds rady jej pomiarów zrobić

Poczekaj jeszcze z dwa tygodnie ;-)
Przyjemne to może jest ... do czasu. Może i nie kopie, ale jak na żebra i pachwinę napiera, to hmmm, bolesne jest.
Ale łaskotanie w piętki (o ile nie są akurat pod żebrami, albo gdzieś tam wciśnięte) to fajne jest :-)
 
Do góry