reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Katska pewno nawet byłam, tylko cc wystawili mi na 02.02 mi już włosy odrosną eh, a farbuję sama, bo mam krótkie

Dorex u Ciebie to rzeczywiście sytuacja, lekarz musi się przekwalifikować, niestety wróżbitą niestety nie może zostać haha ha, tak na poważnie to spokojnie na pewno za niedługo się rozpakujesz ;-)
 
Aisha, może i ja wybiorę termin i będę też ćwiczyć wizualizację :-) Zobaczymy czy Tobie się uda, hi,hi. Trzymam kciuki.

Kasia, umówiłaś się w końcu do fryzjera?
Ja jestem w kropce, bo odrosty coraz bardziej widoczne i mnie denerwują, a nie wiem czy wysiedzę u fryzjera :-(

przyjedz do mnie to Ci zrobie włosy :-) nosi mnie, a przynajmniej czas by mi jakos szybciej zleciał...
 
Drago, dzięki za propozycję. W sumie obie z woj. Dolnośląskiego to mogłoby się nawet okazać że mieszkamy bliżej niż się nam wydaje ;-)

Kasia, ja ma włosy za ramiona. Samemu ciężko. Muszę pomyśleć nad tym farbowaniem, coś szybko mi ostatnio odrosły, a za dużo "srebrnych" wyłazi :-(
 
Aisha, Dorex wiecie jaki przesad jest dla urodzonych w niedzielę - ze beda leniuchami strasznymi :p. Swoja droga to fajnie by tak bylo wybrac sobie date...

Co do dzieciątka i przyjazdu do domu to jak nie placze to pol biedy ;-) gorzej jak płacze i nie wiadomo od czego zacząć. A z jednym to pewnie nie bedzie tak zle i nawet jakies wypady do znajomych czy kina sa możliwe po pewnym czasie. Najgorzej jak sie czegoś zapomni zapakowac dzieciowego co jest niezbedne. My z dwojka to pewnie z 2 godziny teraz bedziemy sie wybierac z domu i jak wielblady obladowani na wszelki wypadek ;-)

Farbowanie? Ja tez, ja tez!! Juz wygladam jak wyplosz bo sie balam farbowac w ciazy a teraz to nie wiem czy wytrzymam na fotelu...
 
reklama
Do góry