reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
W telefonie korzystam z przeglądarki. Aplikacji nie zainstalowałam.

PS Obrzęk prawej stopy i kostki trwa :-( Podejrzewam, że do końca zostanie. Bylebym buty jakieś dała radę założyć. Znając złośliwość losu, pewnie spadnie śnieg i przyjdzie mróz na czas podróży z i do szpitala. A dziś kolejny ładny dzień się zapowiada ...
 
Ostatnia edycja:
Awlam witam. Tez doradzam znaleźć położna albo jakaś weekendowa szkole rodzenia. Do mojej chodziła nawet babka która ma już dwójkę.dzieci,ale dzięki temu czuła się lepiej i bezpieczniej.
Wody mogą odejść albo z chlustem albo się sączyc powoli, po udach. Jeżeli czuje się ruchy dziecka to można pojechać z opóźnieniem na ip. Ale jeżeli cokolwiek cie zaniepokoi to jedz od razu.

Mi apka juz działa:)
 
reklama
Do góry