reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

dorex ja zajadam Dumle, które przywiózł mi przed godziną mąż, w życiu nie jadłam tyle słodyczy hm...:szok:.
ale KFC też bym wciągnęła, smacznego hahahaha


monia nie zaszkodzi spakować, jeśli się zacznie coś dziać, to torbę pod pachę i heja
 
reklama
a ja myślę że max 10 dni i się rozsypię......... w dzień jako tako się czuję ale wieczory i noce to jakaś katastrofa.... wszystko mnie boli i mała mnie w szyjkę dźga.........:eek:
 
Ela gratulacje ujemnego wyniku :-D
Monia pakuj bo to juz czas nagli lepiej dmuchac na zimne :-D
Dorex ja podobnie jak ty jestem obolala mala mi napiera na szyjke jakby sila chciala wyjsc, jestem rozdazniona i boli mnie czesto brzuch jak na okres :-)
 
Że mną też ciężko. Byłam dziś na małych (godzinnych) zakupach a teraz zgaga pali, całe krocze mnie uciska, czuje nawet ciągły ucisk na odbytnice, obym za szybko się nie rozmnożyła
 
Też mam takie wrażenie że główka wychodzi , zwłaszcza gdy wstaję z kanapy lub toalety, w takim przykucku:p
Torbę dziś zapakowałam. Mąż mi tylko pastę do zębów dokupić musi. Zapakowałam też reklamówkę na wyjście i mąż też zapakował reklamówkę z rzeczami dla siebie:) więc gotowa jestem, przynajmniej organizacyjnie. Tylko jakoś psychicznie jeszcze nie...
Dorex a mógłby twój facet mi też przywieźć zestaw z maka?:>:>
Mniam mniam:)
 
Dziewczyny ile powinno wynosic prawidlowe cisnienie w ciąży? Albo inaczej ile wynosi granica ktorej nie powinno przekraczac cisnienie ciezarnej? Musze zaczac mierzyc
 
vani tak coś mi się kojarzy że w ciąży to 80 na 140 to max...... ale na 100% nie wiem...

aisha już po macu.... cola się ostała...... szybko obrócił bo ja blisko Platana mieszkam;-)
 
reklama
Do góry