reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

dziewczyny to ile u Was stopni i jaka pogoda, że tu grille i 4 godzinne spacery? Bo u nas to śnieg, 2 stopnie na dworze i my dziś zaliczyliśmy tylko 30 minutowy spacer z Robertem bo mamie dupsko odmarzało :-)
 
reklama
Kwasiu- u mnie dzisiaj 15 stopni, slonce i zero wiatru:) ale tu zawsze odczucie jest jakby bylo troszke wiecej niz jest w rzeczywistosci kiedy swieci slonce, wiec wydaje sie jakby bylo z 18-19:)))
 
Jacieeee jaka pogoda u Was!! U nas ok. 3 stopni, ale tak brzydko, że spacer odpada...Czy Wasze bejbiki też uwielbiają być noszone w pionie?? Nasz wręcz przepada za tym, noszenie na fasolę kończy się płaczem..Martwi mnie to, bo jednak kręgosłup ma kruchy jeszcze,,
 
poli mój Robercik tylko taką pozycję noszenia uznaje za stosowną i odpowiednia, każda inna kończy się mega rykiem. Stąd też uwielbia nosić się w chuście...a czy to odpowiednie dla kręgosłupa to nie wiem, nie znam się ale wydaje mi się, że nie wpływa to na dzieci jakoś źle, w końcu w brzuchu też miały "postawę" pionową :-)
 
U nas pogoda od paru dni po 5 stopni. Nie wieje więc na spacerki chodzimy. Ale zazdroszczę 15 stopni:tak:
Poli Malwinka podobnie jak i Leoś uwielbia pozycję pionową. Gdy ją tak noszę, to rozgląda się na wszystkie strony, a jak chcę ją ponosić w poziomie to ryk. Ale staram się ją nosić i tak i tak.
 
zuzik witaj:-)
u nas z pozycja rączną odwrotnie, tylko ak do cyca - jest odpowiednia, pionowa do bekniecia - jest placz i lament.

maaaatko dobijcie mnie.mam nadzieje ze moj dziec przezywa jakis skok rozwojowy czy co i to minie jutro lub pojutrze...:baffled:spi mi tylko na reku jakies 5 minut.zasypia tylko przy cycu, je juz nawet nie licze co ile, smoczek nie dziala...a najgorszy jest juz nawet nie ryk tylko histeryczny wrzask...a, i zaczal ulewac jak szalony i zrobil zielone kupy(ale jakiegos dramatu z ich robieniem nie ma - wzdecia jak wzdecia, mial caly czas takie same).cycki to mam tak sflaczale ze sie wkurza bo nie moze porzadnie ciamkolic.
jakies pomysly, bo mnie wywioza do wariatkowa.
 
Dziewczyny, ale to jest pierwszy raz od 9ciu lat(tyle tu jestem) kiedy mamy ladniejsza pogode niz w Pl:))) zawsze to my kiedy jedziemy do Pl, jedziemy sie dogrzac i powystawiac twarzyczki do slonca, czyz nie irlandzkie dziewczynki??? Wiec raz na jakis czas, to Wy mozecie nam pozazdroscic:-D
Dreamus- wspolczuje Ci... myslalam, ze ja mam przeboje z Szymkiem, ale Twoj synus go pobija. Nie mam pomyslu jak Ci pomoc, ja sprobowalabym dac mu mm- chyba ze to juz tez probowalas i nie dziala... to nie wiem:no:
A co do pozycji dzieciaczka to moj tez uwielbia "fasolke" jak to Poli napisala:-) kiedy go biore do odbicia to baaardzo niezadowolony jest...
 
U nas tez tez tylko pozycja pionowa i najlepiej się śpi na fasolce do karmienia :-)

Martik faktycznie pogoda do pozazdroszczenia. U nas dzisiaj było tak przyjemnie na dworze ze się nie chciało do domu wracać :-) chociaz za cieplo nie było.

Dreamuś współczuję :-( może faktycznie wprowadź mm chociaż na jedno karmienie, żeby mały się najadl a twoje cycochy odpoczely,.

Od kiedy znowu karmie cyckiem to pojawiają się zielone kupki, ale wyczytalam, że dzieje się tak kiedy dziecko spija tylko to początkowe mleczko, które jest niby słodkie i wtedy ono fermentuje w brzuszku i stąd ten kolor kupki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moj Leo tez ma dni, ze karmie niemal non stop bo ciagle zasypia,.ale tylko na chwilke..Widac tak te maluszki maja..tak im dobrze przy cycku, ze zasypiaja.. My tak mamy od 5 dni.. Zadne wybudzanie nie wchodzi w gre hihi.. a do tego znow mam bole intymne, wiec malo to komfortowe ciagle karmic..Wracam do usypiania, paa
 
Do góry