reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Paol1inka do odbicia spróbuj wypiąć mocno pierś do przodu przyłóż dziecko na prosto i lekko całym ciałem poruszaj się w dół i w góre- u nas tylko ta metoda działa;-)
Martuszka układam dziecko na klinie ale to nic nie daje:-(
Bylismy u pediatry Kuba w tydz przytył 230 czyli mimo ulewania coś mu w brzuszku zostaje:-) mamy używać kropli delicol tylko czytam właśnie na necie,że to się podaje dziecku przy kolce a nie przy ulewaniu:szok: a my kolki (dzięki Bogu) nie mamy- Któraś z Was używa może tych kropli? Jeśli ulewanie nie ustąpi mamy się przerzucić na mleko AR i kłaść dziecko pod kątem 45 stopni chociaż tak jak Martik pisze u nas ostatnio 2 godz po jedzeniu na bujaczku ulał:wściekła/y:
Cortina u mnie to samo też się krztusi i kaszle przy tym a mama bezradna:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam
My niedawno ze spacerku wróciliśmy. Pogoda nie za ciekawa, bo słonka nie ma, ale temperatura na plusie i brak wiatru więc nie było przeszkód żeby iść.;-) Mała nadal śpi sobie w wózku.
A ja w końcu wczoraj byłam u fryzjera.:-) Od razu inaczej się czuję. Czy Wam też tak strasznie włosy wypadają? Bo mi to niedługo chyba wszystkie wypadną... Po porodzie to zaczęły wyłazić garściami...:wściekła/y:

Martik
fajnie, że chusta służy Twojemu maluszkowi i Ty możesz zrobić o wiele więcej dzięki niej:tak: A moja chusta jeszcze nie przyszła:wściekła/y: A zamawiałam wtedy co Ty...

Poli zdrówka dla Leosia, oby szybko wyzdrowiał. Niezłą niespodziankę, Ci synek zrobił.:baffled:

Nadika też uważam, że Alantan plus jest rewelacyjny, pomógł nam na wysypkę, w okolicach pieluszki. Zeszło wszystko nawet nie zauważyłam kiedy.:-D
 
Żanetka, mnie fryzjer ostrzegał przed wypadaniem włosów po porodzie, niby to normalne- ale mam włosy świetne!! Super się kręcą, są lśniące, nigdy takie nie były!!!

Dziewczyny, jaka ja jestem happy, że kolek już nie mamy!! Jednak systematyczne podawanie kropelek przed karmieniem +herbatka koperkowa pomaga!!
 
Ostatnia edycja:
Poli zdróweczka dla Leonka:)

Mamy ulewaczy współczuję wam bardzo. Madzi zdarzyło sie dwa może trzy razy ulać, nie obyło sie bez przebierania całego łóżeczka i mnie (wszystko wylądowało w moim staniku) że o Magdzie już nie wspomnę. Trzymam kciuki, żeby was ta dolegliwość szybko opuściła.

Czy wy też macie taki ciąg na jedzenie? Ja ostatnio taki apetyt to miałam w drugim trymestrze. To jest jakaś masakra co chwilę bym coś żuła, a już za słodkim to dam się pochlastać (w związku z tym właśnie piekę muffinki) Kurcze waga zamiast lecieć w dól to pewnie w górę poszła, aż się boję ważyć :/
 
Hej Dziewczyny!

Usiadłam na chwilę z telefonem w łapie... Ufff, ledwo zipie z tym moim tercetem egzotycznym! Nebulizacja przeplatana podawaniem syropów, psikaniem do nosa i podawaniem mleka. Kołomyja!

Kostka krzykacz - jak nie śpi, to marudzi - co chwilę mamy bezpodstawne użycie syreny alarmowej... Czekam na chustę - zamówiłam używaną kółkową Oppamamę i czekam. Dziewczyny macie instrukcje do takich chust, bo na to, że nie będę wiedziała jak ją zamotać nie wpadłam ;)

U nas ulewanie też jest, ale nie jest tragicznie, odpukać.

Poli. Zdrówka dla Leosia. Dostał jakieś specyfiki do przyjmowania?

Smoniczka. Ja też non stop na głodzie!!! Obłęd jakiś, a za słodkie dałabym się pokroić. Oszukuję się suszonymi morelami, musli z jogurtem itd, ale i tak ciągle mi się chce!!!
 
Ostatnia edycja:
cześć nie nie wyrabiam przy moich dzieciach podglądam co u was na faceebooku a tak brak czasu na czytanie .a od jutra zostaje bez internetu tylko wieczorami z męża komórki. umowa z tp się kończy a na nowym mieszkaniu będzie nowy dostawca. kiepski tydz. u nas . w pon na spacerze zgubiłam koło od wózka ( chicco po Julci) a od wtorku męcze sie z zapaleniem pęchęrza u nas u lekara brak miejsc i dopiero dziś mam wizyte za 45 min nawet nie mam jak się ubrac bo Franek ciągle przy cycku lub rękach:dry: mąż się zbuntował na spanie z dziećmi i znowu 3 godz snu:-( a dzisiaj z małym jeszcze jadę na 19 na warsztaty z fizjoterapeutą Zawitkowkim:-) lece pa
 
smoniczka agisan ja tez mam masakrujacy apetyt, tylko przy moim ahmedzie cycoterroryscie nie mam kiedy uzupelniac zapasy...ale jak nie lubilam czekolady, tak teraz dalabym sie pociac - niestety zakazany owoc.

kaja - ale fajowomasz z tymi warsztatami!

oho starty jaszczur sie domaga!lece.
 
Dziewczyny, jaka ja jestem happy, że kolek już nie mamy!! Jednak systematyczne podawanie kropelek przed karmieniem +herbatka koperkowa pomaga!!

Ja czekam na moje kropelki i mam nadzieje, że tez pomogą, bo dzisiaj znowu młody nie zasypiał na dłużej niż 45 min... i co zrobiłam? włączyłam mu na youtube szum suszarki... śpi już 1,5h!!!! ale mam takie wyrzuty sumienia, że jestem okropna matką, że powinnam umieć sama uspokoić moje dziecko a nie jakas przeklęta suszarka :sad:


Gosia - oświeć mnie na której stronie mogę złożyć forme o tą europejską kartę?

aaaaa... kupilismy bilety do Polski... dokładnie za 8 tygodni jedziemy :-)


Kręgosłup mi dzisiaj wysiada...:baffled:
 
reklama
Hello, nadaje do Was z ...wanny bo tylko tu mam chwile spokoju...wzgledna.bo juz slysze mojego krzykacza:))Poli zdroweczka dla Leosia:***Agisan moja tez marudna jak nie spi, tzn. Jak nie spi to chwile sie cieszy i smieje a po ok godzinie poplakuje i niewiem czemu:((Gnidka czad! Jest szum suszarki w necie?? Musze sprawdzic bo moja prawdziwa juz wysiada no i te rachunki:/ co sie martwisz ja nie mam ani jednego okruszka na podlodze bo mala terrorystka zasypia przy odkurzaczu tez:DMi tez ciagle chce sie jesc ale czuje tak zmeczona i tak boli mnie kregoslup ze czesto lapie bulke sucha bo nie chce mi sie robic://Moja mala od 2 tyg. Strajkuje z jedzeniem, wypija chetnie polowe porcji a druga polowa to meczarnia a i tak zostawia 1/4 porcji, gdzie wczesniej az butla furczala:( najpierw gardlo ja bolalo wiec zrozumialy brak apetytu a teraz nie wiem, moze ta znikoma dawka antybiotyku??Kaja zdrowka zycze i zazdroszcze warsztatow:))
 
Do góry