reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

reklama
agaod - no oby to szybko przeszło. poki co pozostaje mi ohydne mleko sojowe w ramach zabielenia czegokolwiek;-)i powolne wprowadzanie do diety nowych produktów i czekanie, testowanie, obserwowanie.

ja do końca też jakoś w sudokrem nie wierzę. wolę linomag w różnych seriach.

wysypka u nas już prawie zniknęła, ale ona taka z cyklu pojawiam się i znikam, więc nie zapeszam.

co do chust - mam dwie (od kumpeli) ale nie ma mnie kto nauczyć wiązać...(kumpela też nie umiała i u niej przeleżały):zawstydzona/y:

jakaś nowa duszyczka pytała o wyprawkę - u nas only pajac!!!!!!!!!!!!!!! pod pajacem albo body albo koszulko-kaftanik. tetrówek mamy sporo coś koło 20tu, a z pieluch jednorazowych polecamy dady biedronkowe (jako jedyne trzymaja wszystko na swoim miejscu).

idę spaciać bo dzień był wyczerpujący.paaaaaa
 
Laski, Felusiowi trądzik juz zszedł, ale mam kolejny problemik: strasznie mu sie odparza pod brodą w trych faldkach. Całe czerwone. Kąpie go wieczorem i w dzien przynajmniej rano przemywam na wacikami z wodą
Ale tam wplywa mleczko, poci się, mały dostęp powietrza i sie odparza :((( Macie te ten problem? Czym pielęgnować?

Ja z Igą miałam to samo i oprócz smarowania- WIETRZENIE! Kładź na brzuszku, to będzie inaczej główkę układał i trochę powietrza się tam dostanie.
 
Spicie :eek: ? Cortin po śniadaniu, walczy ze smoczkiem i się usypia ;-) a ja myślę o ....ciasteczkach maslanych ... Takich okrągłych :zawstydzona/y:
 
Ja wczoraj miałam pierwsze próby smoczkowe, marnie nam to idzie. Muszę trzymać, bo po chwili mu wypada. Jakieś wskazówki? Ktoś poleca jakiś konkretny smoczek?

Edit: Szymek ma miesiąc!!!
 
Ostatnia edycja:

Smoniczka, Agaod
- ja zamowilam sobie Calin Bleu gauze, nie wiem czy to dobra chusta, bo niestety nikt z moich znajomych ani w rodzinie chusty nie uzywal- bede pionierem:-). Ale czytalam na irlandzkich i angielskich stronach opinie o niej i sa bardzo dobre, jest bawelniana i mozna wiazac ja na rozne sposoby.
Mystic Blue gauze wrap - Calin Bleu Wraparound Baby Slings
dokladnie ten kolor:happy:
paol1ka- jak to zlecialo, mam wrazenie ze kilka dni temu pisalam na forum, ze mamy kolejnego Szymka a to juz miesiac, wszystkiego dobrego dla Szymonka:happy:
Martunia- mojemu mlodemu tez okropnie sie ulewa, i przed wazeniem sie obawialam czy cos z tego jedzenia zostaje, a tu prosze 1 kg na plusie a jak tam u Was po wazeniu?
martuszka- ja do wszystkich "dolegliwosci" zwiazanych z buzka i szyjka uzywam linomag, tak ja dreamus nie mam jakos zaufania do sudocremu- tylko do pupci go uzywam i to czasami- czesciej bepanthen

Wszystkiego dobrego dziewczyny z okazji Pierwszego Dnia Wiosny:-)
 
Ostatnia edycja:
hej hej:) ja dalej masakrycznie zasmarkana..będę próbować zarejestrować małego do lekarza w związku z tym trądzikiem i pokasływaniem..
Odpukać- już 5 doba bez kolki:-D:-):-DAż boję się by nie zapeszyć:tak::-p
 
reklama
madzienka musze sprawdzic bo nawet nie sprawdzilam. takie zwykle szmaciaki;) ale bede wdzieczna jak podeslesz.

martik taaaa piekna zima tej wiosny;-)
 
Do góry