reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Muszę jeszcze poczekać bo mecz będzie zaraz:-) ale skurcze co raz mocniejsze i już zaczynają boleć:zawstydzona/y: Wody nie odeszły. A przy jedzeniu pizzy odgłosy mojego brzuch bezcenne:-)
Monsimal oby poszło nam szybko:-D
 
reklama
Gosia B. ja też chcę jutro rodzić, zeby mieć co roku podwójny powód do jedzenia pączków :-)

Ale przecież tłusty czwartek nie ma stałej daty?

Trzymam kciuki za rodzące, ja właśnie jakiegoś doła łapię :/ Jutro rano na pobranie krwi śmigam, znowu się nie wyśpię, buuu. Czy ktoś trafił dzisiaj na coś ciekawego w tv? Gapię się i gapię i sama nuda. A jak ktoś lubi seriale to polecam homeland, tylko to obecnie tylko na necie.
 
Annaroksana u mnie też zaczynają się jakieś pobolewania, próbuje rozchodzić, żeby sprawdzić co to jest. Narazie tylko ten twardy brzuchol mnie męczy i niepokoi.
Myślałam, żeby coś zjeść, ale mam takie mdłości, że chyba bym od razu zwróciła.:crazy:
Jeszcze chwila i zadzwonię na porodówkę jeszcze raz się upewnić czy nie zechcieli by mnie przyjąć :D
 
Annaroksana u mnie też zaczynają się jakieś pobolewania, próbuje rozchodzić, żeby sprawdzić co to jest. Narazie tylko ten twardy brzuchol mnie męczy i niepokoi.
Myślałam, żeby coś zjeść, ale mam takie mdłości, że chyba bym od razu zwróciła.:crazy:
Jeszcze chwila i zadzwonię na porodówkę jeszcze raz się upewnić czy nie zechcieli by mnie przyjąć :D

podziwam twoj spokoj i zaufanie do konsultacji telefonicznych ;-) 20 km to nie tak duzo uwazam ze lepiej pojechac raz za duzo nie raz za malo ;-)
dorosla jestes, wiesz co robisz ;-)


Zanetka no wlasnie jakos dziwnie spokojna jestem ;-) cc sie nie boje, boje sie jedzenia szpitalnego, lazienek i mam fobie na posciel z wielkimi napisami PATOLOGIA CIAZY :rofl2:
 
domikcw pępuszek psikam i czyszczę pałeczkami do uszu z 3-4 razy dziennie
annaroksana powodzenia!

Jaś dzisiaj spokojny, w nocy męczył się dwie godzinki, w końcu zrobił wielką kupkę i usnął ze mną w łóżku. Jest kochany i cudowny, taki do schrupania:tak: Dziewczynki brykają jak zawsze, z przerwami na przejawy czułości wobec brata:-) Na razie nie odczułam że jestem sama z dziećmi, bo emek ma nocki.
 
ale mam zonki z internetem:baffled:

bardzo dziękuję za wskazówki apteczne. też myślę że nie ma co przesadzać na początek, a na forach wypisują z pół apteki, no i już zgłupiałam:crazy:

kobiety rodzące dawać czadu:-) dostarczycie więcej adrenalinki facetom aniżeli ten mecz co teraz się turla;-)ehhee. A tak serio trzymam kciuki aby jak już to ten moment, to żeby poszło sprawnie i aby maluszki były zdrowe.&&&&&&&&&&&&&

czy jeszcze ktoś został ze zgagą czy tylko ode mnie ta cholera nie chce się odczepić????
 
No i coś po tej pizzy skurczę co raz to słabsze:confused:
mała zaczęła fikać bo skurcze jej nie uciskają, może coś w nocy się ruszy.
tak więc idę się kąpać i spać:laugh2:
dobranoc
 
reklama
ooo ile tu się dzieje, akcja się rozkręca, nareszcie:-)trzymam kciuki za dziewczyny na mecie:-D
co do apteczki to ja mam jeszcze wit D i wit K
octenisept tez mam ale do pępucha nie używałam...aaaaa no właśnie zapomniałam się pochwalić, że wczoraj odpadł nam kikut:tak:teraz można leżakować na brzuszku:tak:ogólnie to w szpitalu mówili, żeby nic do pępka nie używać tylko sucha pielęgnacja i się dostosowałam:rofl2:
 
Do góry