reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Cortina- to zapraszam do mnie, bo nie mam nic na obiad, zmywarka i pralka do ogarnięcie i generalnie trzeba posprzątać, bo dzisiaj siostrzenica na nocowanie wpada.

Moje w brzuchu też robi porządki... Może takie to porządne, że sprząta swoje lokum przed opuszczeniem?

Miałam dzisiaj Młodą odprowadzić do przedszkola, ale nadal boli mnie brzuch i jestem nie do życia. DO tego mi teraz ręce "mdleją", zaczynam mieć coraz bardziej dość :///

Dreamuś- też współczuję, mnie na szczęście zgaga opuściła jakoś niedawno.

Kto tu pisał, że net się chrzani- u mnie to samo!!!! U małża działa normalnie, a na moim lapku to jakaś masakra:confused:
 
reklama
moja wczoraj cały film wze brzuchu była taka aktywna, że chyba tylko dzięki niej nie zasnęłam, skurcze do północy były, a potem spokój, ja już naprawdę nie wiem kiedy Ona się urodzi, a zaczyna się etap, że ludziska się dopytują:-)
 
heja:))

01.02 to mój termin a tu proszę:)) mamy już 3 tygodnie:))
dziś po wizycie u pediatry, super babeczka, mam nadzieję, że w leczeniu jest równie dobra jak w badaniach ogólnych:)

Natalia ma już ponad 3 kg:)) rośnie panna świetnie:)

co do kropli Sab Simplex to ja je przez ebay kupuję ale tylko te oryginalne niemieckie, koszt to coś ok 35 zł + przesyłka więc nie mało ale warte są dla mnie każdej ceny:)))))

Laski macie zamiar po ciąży brać witaminy?? ja przez całą ciążę nie brałam a teraz sobie kupiłam jakieś centrum materna bo czuję, że mała wysysa ze mnie całą energię hehe

czytam Was i czytam ale duuuuuużo piszecie:/
 
Witam:)
Ja już w mieście była i niedawno wróciłam:-) Dziś też wieje, ale już nie tak jak wczoraj.
Cortina to może Twój mały Olek będzie w przyszłości projektantem wnętrz:-D:shocked2:
Ja o zgadze nic nie piszę, bo jak kiedyś wspomniałam to mnie dopadła:baffled: A tak to nie mam jej wcale i oby tak dalej:-D
 
Mamunie dziękuję za wsparcie:-)
mam nadzieję że to były ostatnie podrygi tej diablicy. w końcu ponoć im bliżej porodu tym powinna bardziej odpuścić?
miałam rodzić przed terminem - jeszcze jest szansa Pani Prezes;-) ale kurde coś czuję że jednak nikła.
no nuda, nic się nie dzieje...o? droga na ostrołękę cytując klasyka.

jeśli chodzi o kolki i krople to u nas na sr mówiono też o tych simplex ale właśnie oryginałach made in germany ale obiły mi się o uszy też biogaia probiotyczne jakieś, tylko musiałabym sprawdzić od kiedy można je podawać.
 
hej,
kasiulec u mnie non stop każdy się pyta czy już urodziłam, kiedy urodzę itd wkurza mnie to na maksa
cortina jutro jeszcze ładniejsza data 02,02,2013 - mój termin więc ja się piszę na jutro ;0)
bella ja całą ciąże biorę witaminy i po ciązy też będę brała, tymbardziej że po ciąży wszystko się sypie, włosy się osłabiają, wypadają, paznokcie też słabe więc witaminy napewno są wskazane
 
Witaj Joannach. Rozgość się i napisz coś o sobie.:-)

Co do witamin, to ja biorę i będę brała, tak jak nadika pisze, po ciąży wszystko się sypie, i witaminki się przydadzą:tak:
 
reklama
Jestem z podlaskiego, jest ktoś jeszcze może? :) To moja druga ciąża, pierwszą córeczkę rodziłam w lipcu 2011, teraz też ma być dziewczynka, Oliwka :)
Pierwszą ciążę przenosiłam 2 tyg prawie więc tym razem mam nadzieję że urodzę wcześniej albo w terminie :tak: Tym bardziej że od Świąt BN boli mnie spojenie, mała już jest nisko główką i napiera więc może coś się rozkręci :)

Mi w ciąży włosy nie wypadają, ale za to wiem że po porodzie nadrobią z nawiązką, tak było i poprzednim razem, fryzjerka mi tłumaczyła że te co się trzymają w ciąży potem muszą wypaść i dlatego tyle ich jest :) ale po ciąży wit na pewno nie zaszkodzą :)
 
Do góry