reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam nowa mamę

Mamy LUTY więc dzieciaczki wychodzić, nie męczyć już mam.

Ja bym chętnie urodziła a tu ani widu ani słychu a jeszcze mała uparcie siedzi na pupie :baffled:

Lenia mam okropnego samopoczucie kiepskie.

Co do witamin to napewno będę dalej łykać jakieś dla mam karmiących

Spokojnego dnia dla wszystkich a te bliskie terminu po mału na porodówkę marsz
 
reklama
mnie się też podoba data 02.02.2013 więc też chętnie się piszę, ewentualnie 04.02.2013, 7.02.2013 :-) albo 12.02.2013, 15.02.2013 lub 17.02.2013 :) te daty mi się podobają więc może się młody w którąś wpasuje tym bardziej, że już kloc wielki bo wczoraj na wizycie lekarz wymierzył i wyważył go na 3400g więc może się rodzić :-)
 
Mi pasuje każda data pomiędzy 1-12 lutego :)

13 pechowa a urodziny w Walentynki to też nic fajnego w przyszłości... koleżanki będą biec na spotkania z amorami a nie na czyjeś urodziny a mąż na łatwiznę da tylko 1 prezent zonie :-D

Po 15 to juz zbyt późno he he czekając na cc bynajmniej datę można wybrać...

Wizyta 7 w tłusty czwartek więc opcham się pączkami i faworkami na osłodę i przyjmę dzielnie info kiedy doktor mnie pokroi :nerd:
 
no właśnie Ania też za tym, żeby nie 14 lutego, niby fajna data ale wolałabym żeby młody nie miał wtedy urodzin...13 też średnio...tak więc niech sobie potomek mój wybierze jakąkolwiek datę oprócz tych dwóch dni :-D

a tak z innej beczki, fajny patent, mężowi się bardzo spodobało i stwierdził, że trzeba będzie młodemu taki sprawić jak w przyszłości nie będzie chciał jaja jeść :-D

jajo.jpg
 
Ostatnia edycja:
hej mamuśki..mi wczoraj mąż wymyślił, że urodzę 16 lutego, 2 dni po terminie:confused:ciekawe jak to będzie.. Termin mam walentynkowy, też wolałabym wtedy nie rodzić:sorry2:Mężuś czuje się lepiej, więc jedziemy na zakupy.. Ostatnio czuję się jakbym w ciæży nie była..dokucz tylko spojenie i puchnące nogi. Leoś dalej dużo się rusza ale już tak leniwiej. Mogłyby już się sypać te porody, bo nic sie nie dzieje..nudyyyy:szok::-p Miłego dnia::happy2:
 
poli normalnie jaki miałam dziś fajny sen z Tobą w roli głównej :-D śniło mi się, że poszłaś do szpitala tak na kontrolę i oni Ci powiedzieli, że jutro będziesz rodzić, ale najpierw dali Ci jakiś zastrzyk żeby rozstępy usunąć i powiedzieli już nie możesz dłużej w tej ciąży chodzić bo Ci się powiększą a Oni tego nie chcą. No i dali Ci ten zastrzyk i na następny dzień ani jednego rozstępa nie miałaś i godzinę później Leoś się urodził...:-) normalnie ja też chcę taki zastrzyk na rozstępy :-D:-D

w ciąży to rzeczywiście ma się dziwne sny :happy2:
 
melduję się! :D
nawet nie mam ochoty pisać bo moje plecy tak bolą, że chyba eksplodują :/ ja bym już chciała urodzić, a mała zaraz nie chce wyjść.
myślałam o myciu okien i gdybym wiedziała, że to pomoże to już bym szorowała, ale jak nie pomoże, a mam się potem całą noc zwijać z bólu jak po ostatnim sprzątaniu to ja dziękuje...
mam dosyć. chce to dziecko już mieć przy sobie :baffled:

kwasia ja ostatnio też miewam dziwne sny. ale mi się śnią znajomi z Pl za którymi bardzo tęsknie :(
 
Kwasia ja też chcę taki zastrzyk przeciwko rozstępom :tak::-)

Co do daty to ja bym tylko nie chciała 14 lub 16. 14 to wiadomo, a 16 teściowa ma urodziny:-) Bardzo ją lubię, ale bym nie chciała, żeby miały razem urodzinki.
 
reklama
Hej hej :)
Zanetka Ty juz po zakupach, a ja sie wlasnie wygramolilam z lozka:szok:, nic mi sie nie chce, a czytam ze Wy dzisiaj takie zorganizowane i pracowite od rana, wiec sie tez wezme. Tym bardziej, ze na jutro zapowiedzieli sie znajomi na kawe, wiec trzeba ogarnac ten nielad artystyczny panujacy w moim domu:-)
Moj termin tez 14 ale ja tez nie chce wtedy urodzic, lekarz na ostatniej wizycie dawal mi tydzien, potora i co??? i minelo i nadal nic, kompletnie nic:-( M wczoraj mi powiedzial, ze przed 10tym nie mam sie co szykowac, bo on wie ze wczesniej nie urodze...hmmm- dorabia jako wroz, czy co? Skad on ma takie informacje to ja nie mam pojecia.
A co do dnia urodzin, to ja mam tyle osob wsrod znajomych i rodziny z lutego, ze jakby sie maly nie rozpakowal to w kogos trafimy, jedyny "wolny" dzien to 13ty.

Milego dnia zycze wszystkim obolalym i tym czujacym sie swietnie:)))

PS. Kasiulec slonce a co Ty tu jeszcze robisz na forum? Piekna 40 masz na swoim suwaczku, do szpitala uciekaj!:-):-):-)

PS.II- czy ktoras z Was dziewczynki, moze mi podac linka do facebookowej grupy lutowek, bo nie moge jej znalezc.

PS.III- Witam nowa mamusie- lutowke:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry