reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

poli to ja mam podobne wrażenie, tymbardziej że lekarz mi mówił że napewno wczesnie urodzę i tak się nastawiłam a tu jeszcze tylko 2 dni do terminu. Chyba m.in. przez to chodzę ostatnio bardzo rozdrażniona. jeszcze te codzienne telefony mojej mamy i siostry czy już czasem nie rodze bardzo mnie meczą. Nie chce mi się cały czas tłumaczyc im jak się czuję, czy mnie coś pobiera itd. Mówiłam że jak urodzę to dam znać. Dzisiaj troche więcej posprzątałam, pomyłam podłogi i czuję się wykończona i oprócz bolących pleców nic mi nie jest. Jeszcze Natan zasnął dopiero pól godziny temu więc czuje się naprawde wykończona.

cortina a niby gdzieś wyczytałam że już pod koniec ciązy to się chudnie a ja podobnie jak Ty to bym tylko jadła i jadła :) u mnie na ostatnim KTG też wysokie tetno małego ale to ponoć norma.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja dziś lepiej się w końcu czuję, co prawda kaszel nadal męczy strasznie, ale byłam na chodzie, więc chyba grypsko po mału mnie opuszcza. Dawid w nocy gorączka, ale rano już nie, więc też lepiej, za to musiałam obsługiwać zalegającego w łóżku męża :-( padło mi biedaczysko i ledwo zipie, więc nie miałam czasu dziś na forum. jutro z rana wizyta, więc musiałam się ogolić :szok: coraz dłużej mi się na tym schodzi, do tego jak się pochylałam, żeby ogolić nogi to mi cycki zmazywały piankę z ud i to taka syzyfowa praca :-p

widzę, że żadna nie rodzi, więc uciekam spać, bo rano trzeba wstać. miłej nocki Lutówki :-)

aaaaa mam pytanie do mamusiek już rozpakowanych - ile zużywacie pieluch dziennie? zupełnie nie pamiętam i nie wiem jaki zapas robić. I czy starczy mi paczka 1 (43 szt. chyba tam są) na pobyt w szpitalu, zakładam, że po 3 dniach wyjdziemy :tak:
 
Madziku, ja nie liczyłam pieluszek ale codziennie mam pełen kosz na śmieci:szok:myślę, że około 15 pieluszek dziennie schodzi. W szpitalu gdzie rodziłam zapewniali pampersy więc też nie jestem w stanie powiedzieć ile ich tam zużyłyśmy.
Od jutra zaciskam kciuki, :-pnareszcie luty:-Dcoś się zacznie dziać
zmykam spać bo oczyska juz na zapałkach mam
dobranoc
 
Możecie rodzic ! Prezes pozwala przeć:-D
ciekawe która pierwsza urodzi LUTOWE dziecko :-D ?
Ktoś chętny ? :cool2:
 
Mi się na razie nie spieszy :p Stasiowi mam wrażenie, że tez nie :p Mi jak na razie ustąpiły wszelkie objawy jakiegokolwiek typu :) Czuję się tak, jakbym w ogóle w ciąży nie była, gdyby nie ten wystający brzuch :)

Ale teraz to się dopiero zacznie, hehe :D
 
aaaaaaaaaaaaaaa zgagaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
no takiej to jeszcze nie miałam:baffled: autentycznie, nic nie pomaga a jak leżę to jest masakra...i w związku z tym siedzę jak ta głupia przed kompem:-(
 
Ja już się wyspałam :tak:, ale to moje drętwienie rąk doprowadza mnie do szału:wściekła/y:

No to jak, jest któraś chętna na rozpakowanie?

Eve co u Ciebie? Kubuś dalej sobie żarty stroi??

Martuszka jak samopoczucie? boleści choć troszkę ustąpiły?

Dreamuś współczuję zgagi, mnie też nieraz męczy ale na szczęście Renni pomaga.
 
reklama
Cortina a przewidujesz jakieś nagrody dla pierwszych które w lutym urodza? To może sie skusze i Pogonie dziecia żeby wychodzil;)

tak będą :tak:

Zasnęłam o 1 wstałam o 6 :-O aaaaa !!!!

Męża do pracy wyprawilam, zupa się gotuje, pranie pierze, zmywarka zapakowana, chyba muszę tak częściej wstawać :-p
Zartuje !!! :-p chce mi się spać ale niebawem muszę z domu wyjść a buuuu :-(

Ten mały waz co go w brzuchu od 39 tygodni targam dziś w nocy chyba mi narządy wewnętrzne wg swojej wizji układał :szok: masakra, rzuca się starsznie, glowe jego mam w pachwinie aż mi się niedowład nogi zrobił :-D

Ktoś chce urodzić dziś ? Ładna data 1.02.2013 :-)
 
Do góry