reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Orchidea trzymam kciuki!! Pisz co u Ciebie.:tak:

Ja chyba najpierw przejdę się do sklepów, bo jednak biustonosz muszę mieć dopasowany, boję się jakoś kupować przez internet takich rzeczy.
Już po wizycie, (opisane w odpowiednim wątku), mała strasznie się wypina dzisiaj, nie wiem co ona tam wyrabia:-D:tak:.
 
reklama
Witam was Mamuśki z chęcią dołączę do was na pogaduchy bo w domu umieram z nudów a dziś przypadkowo weszłam na to forum.
Kaja.m ja miałam wyrwanego zęba mądrości w 32 tygodniu i dał mi miejscowe znieczulenie chciałam poczekać do porodu ale powiedzieli że ból będzie się na silał bo ząb powodował ucisk na inne zęby co powodowało silny ból -ale chciałam uniknąć tego znieczulenia i zdjęcia twierdzili ze dziecku nic się nie stanie
 
Orchidea- tak mi przykro:(( Oby nie było tak źle jak piszesz!!!!!!!!!!
Kaja- płukaj usta mocnym płynem antybakteryjnym i poproś o żel stomatologiczny!! Mi pomogło! A dentystę odwiedzimy po porodzie!

Ja nie wiem, jak ja dam radę jeszcze ponad 5 tygodni...Ból poło żeber prawych przeszedł też na drugą stronę, czuję okropny ucisk i pieczenie:( Ale trzeba to znieść dla Leonka:)
 
Orchideo trzymam kciuki &&&& Tyle nieszcześć na ciebie spada, ale wierzę, że dasz radę i, że będzie dobrze.

Ja zauważyłam, że od paru dni coraz bardziej mi ciąży brzuch. Odczuwam to najbardziej na kręgosłupie :-( Najwygodniejsza pozycja to półleżąca na kanapie, nawet leżenie nie jest wygodne, bo biodra bolą, oddechu nie mogę złapać. Przyznam szczerze, że spanie to dla mnie się zrobiła prawdziwa trauma, może dlatego nie mogę długo zasnąć. Ale oby do lutego, już niedługo:tak:
 
boję się że ból wzrośnie w zeszłym roku wyrywałam górną ósemką bo ból był straszny promieniował żę ucho i zatoki bolały nie wiedziałam co mi jest:-(
 
boję się że ból wzrośnie w zeszłym roku wyrywałam górną ósemką bo ból był straszny promieniował żę ucho i zatoki bolały nie wiedziałam co mi jest:-(

Rozumiem Cię doskonale:( Przerabiałam to tydzień przed własnym ślubem, przez co byłam opuchnięta.. No i kilka tygodni temu wróciło, że wyłam z bólu..Ale po kilku dniach płukania co godzinę ból minął
 
Podobnie jak bella zrealizowałam dziś lan i zakupiłam reszte brakujących drobiazgów:) zostało tylko do odebrania zamówione łóżeczko i fotelik:)

co do wizyty położnej to u nas jest tak, ze jak się małe zgłosi do przychodni to położna dzwoni do nas i umawia sie na wizytę kiedy mnie pasuje. Wizyta jest tylko jedna chyba ze ktoś ma potrzebę wiecej. Nie wiem czy to zależy od przychodni czy jak bo z tego co widzę to wszędzie jest to inaczej rozwiązane.

żanetka stanik- zawsze kupuję osobiście bo rozmiar rozmiarowi nie równy. Co do stanika do karmienia to ja akurat zdecydowałam sie na zwykły bawełniany bez żadnych usztywnień ale nie taki typowo do karmienia. chce sobie go później jeszcze wykorzystać jako normalny stanik. kolejna sprawa to szkoda mi kasy na stanik do karmienia, bo prawdopodobnie karmic nie bede. w razie czego później sobie dokupię.

orchidea trzymam kciuki, żeby nie było bardzo źle...

kaja- współczuje bulu zęba. Dobrze, że teściowa zajmie się córką choć chwilę. Trzymaj się. Może faktycznie pomoże ci jakiś specyfik typu dentosept A? z tego co wiem można stosować w ciąży

Jutro badania... wstać rano o 7 jak ja to zrobię? masakra:( idę spać, bo nie wstanę.
 
ustawa okołoporodowa mówi o tym że położna ma obowiązek odwiedzić nas po porodzi min. 4 razy, jeśli tago nie robi to wypełnia papiery że była i kase za to zgarnia, z pewnością bym się nie zapisała do takiej położnej, bo widać że ma w du... kobiety i dzieciaczki którymi powinna się opiekować po porodzie
 
mnie nie zależy jakoś specjalnie na tycjh wizytach położnej i cieszę sie ze przyjdzie tylko raz:) poza tym to jest taka stara baba... nie miła... była już położną jak ja sie urodziłam. Raczej niewiele bym się od niej mogła nauczyć. Nie potrzebuję żeby mi ktoś taki chodził po domu i kąty wycierał, a wiadomo jak to na wsi... zaraz wszystkim opowie co mamy w domu itd itp
 
reklama
Do góry