reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Cortina ide dopiero na 19 wiec jeszcze sporo czasu...a dluzy sie:/

Kaja,MamusiaM mam tak samo z Iza:/ od czasu przedszkola wydaje fortune u lekarzy i w aptekach a i za przedszkole place a Iza w domu siedzi:/

Agisan Ty to tam floryde masz:))
Ja juz zapakowana mam 3 rozne torby:)) w tej mobilizacji nawet prezent od siostry dla Izy kupilam:)))

Patik, maz mnie dzis rozbawia caly dzien, widze jak sie denerwuje bo gada jak najety, jak nie on:))
 
reklama
kingajanik będziemy trzymać i to baaaaaaaaaaaaaardzo mocno, przekaż od nas mężowi kopniaka na szczeście :)

a ja muszę wziąć się za prasowanie, nie chcę mi się przeokropnie ale co mam zrobić, samo się nie wyprasuje..ehhh dobrze, że to czynność którą mogę robić na siedząco i przed telewizorkiem :D

no i skończyła się świąteczna dobroć teściowej :D znów zrobił sie leń i maruda, do tego ją ząb bolał i zamiast iść do dentysty to wolała marudzić przez 3 dni...ehhh ciężkie życie...
 
Poli ja mam taką położną, prowadzi SR do której chodzę. O każdej porze można do niej dzwonić jak się czegoś nie wie.

Uświadomiłyście mnie, że to trzeba już się do szpitala powoli pakować. A ja jeszcze nie spakowana, i ciuszków też jeszcze wypranych nie mam.

Cortina ja to już się na córę nastawiłam, lekarz tyle razy powtarzał, że dziewczynka i dowody pokazywał, że nie może być inaczej. Chociaż przy chłopcu takie dowody chyba są pewniejsze.

Dziewczyny a gdzie kupujecie staniki do karmienia na duże rozmiary? Allegro czy raczej osobiście?

Ja dziś o 17:15 mam wizytę.:-D ciekawe ile mała waży i czy przypadkiem się nie odwróciła.;-)
 
normalnie doła dostaje od soboty siedzę w domu i świruję jak pomyślę że tak do porodu z szalejącą Julcią i potem jeszcze ze dwa tyg to masakra:-( na nic nie mam siły troche zabawy z Julką zrobienie obiadu to już napinanie brzucha i ból pleców a Jula jescze dołoży spuszcze na chwile wzrok i ryż i ryba z obiadu na podłodze a na dokładkę za chwilę bobka z choinki rostrzskana i mimo zamiatania w pozycji siedzącej ledwo żyję:-( zastanawiam sie nad sensem trucia siebie i dziecka nospą i tak brzuch spina się i wtedy twardy:-(idę pieluchę zmienić małej drugi raz na grubo narobiła kiedy ona wróci na nocnik będę jak bliżniaki raz jedno raz drugie przewijać:-(
 
powodzenia dla wizytujących;-)
kinga- kciuki zaciśnięte cały czas:tak:
cortina- zakupy zrobiłam na mangoshop.com i zara.com
patik- ja wrecz nie cierpie niezaowiedzianych wizyt i też nie chce by położna za często przychodziła. Ale wolę się zabezpieczych w razie problemów- nikt mi nie odmówi porady o 22
kaja-oby córa już siadała na nocik, bo ciężko Ci będzie
 
żanetka polecam do karmienia alles mama super trzymają biust i są eleganckie przy Julci kupiłam zwykłe baby ono i szybko się zeszmaciły i rozciągnęły. alles mama ma swoją stronę i najlepiej u nich mają często promocje u nas we wrocławiu sklepy dla dzieci askot zaczęły je sprowadzać więc kupiłam tam jeden i do komletu koszulkę do karmienia drugi dała mi siostra na święta
Alles - producent bielizny - alles.pl
 
biustonosz-mama-letizia-pu.jpg
koszulkaletizia.jpg
pobrane.jpg
 
witam:*

dziewczyny trzymajcie się tam! jeszcze mi nie rodzic! o nie!!! nie szalejcie tak bo az strach mnie ogarnął:szok: bedzie dobrze. kciuki zaciśniete:*

ja to niby mam wszystko do szpitala ale torba nie spakowana... jakoś nie mogę bo to mnie przeraża. boję się:zawstydzona/y: dzwoniłam do mojej położnej i w weekend ma dyżur to zadzwoni po mnie i pójde poogladac szpital i ktg zrobi. jeszcze nie miałam robbionego. dowiem się co i jak musze konkretnie wziąsc.

ubranka mam nie wyprane nie uprasowane.... w czarnej d*** jestem z tym i wiecie co... nie mam wogóle na to ochoty, ani siły. kłoje mnie w prawym boku....plecy bola w krzyżu... dziś do duszy jestem...

powodzenia na wizytach:*
 
reklama
Agisan, Bella, trzymam kciuki, oby wszystko szło po waszej myśli.
kinga, za męża też trzymam kciuki, niech pozna moc kciuków lutówek:tak::tak::tak:
kaja, wiem jak to jest z rozbrykanym dwulatkiem, moja na szczęście poszła właśnie spać, ale ..... usypianie trwało ponad godzinę, mam nadzieję, że będzie spała dłużej niż ją usypiałam, bo jak nie to mnie trafi, poza tym to ostatnie 3 dni wcale nie spała w dzień, jedyny plus tego, to że wieczorem usypiała w 5 minut. Moja Gwiazda, nie chce robić do nocnika, więc też będę mieć przewijanie na zmianę:wściekła/y::wściekła/y:. Dziś za to miała fazę, że już chce brata, pokazywała na mój brzuch mówiła, "ba" czyli brat i pokazywała, że pan doktor ma zrobić ciach ciach i wyciągnąć brata:-D:-D, przynosiła maskotki, żeby całowały brzuszek, po prostu cud miód, oby tak zostało, bo potrafi też klepnąć po brzuchu z niezadowolenia:no:.
Żanetka, ja kupowałam staniki przez internet i były ok
Biustonosze do karmienia - Amazonka

Ostatnio ciągle chodzę śpiąca, a oczywiście jak jest pora spania, to spać mi się nie chce:baffled: Wczoraj byłam na spotkaniu w szpitalu, dla kobiet z cukrzycą ciążową i jestem posiadaczką glukometru, pasków i doszedł kolejny obowiązek mierzenia cukru 4 razy dziennie. Na szczęście cukry mam w miarę przyzwoite, więc na razie nie stosuję diety cukrzycowej, wiem, wiem o ja niedobra matka, ale jak cukier zacznie skakać, to niestety będę zmuszona:no::no:. Przez te ciągłe wizyty i atrakcje mam już dość tej ciąży, ale jak sobie pomyślę o opiece nad córką i nad takim maluszkiem, to:szok::szok::szok: i mogę chodzić w ciąży i dwa lata jak słonica:-D

Edit:

A gdzie jest maruszka5????? Martuszka czyżby wizytujące Cię dzieciaczki tak dały Ci do wiwatu, że nawet nie masz siły na forum??
 
Ostatnia edycja:
Do góry