reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

o matko ale dużo chorowitek :-( Dużo zdrówka dla wszystkich!!!
ja narazie odczuwam tylko lekki ból gardła jak rano wstaję i odpukać by nic więcej się nie rozwinęło.

Dziewczyny macie upławy w ciąży? chodzi mi o to czy jakieś zwiększone białawe, przezroczyste, więcej śluzu?? ja czasem mam takie wrażenie jakbym cały czas miała mokro..
 
reklama
Hello mamusie:))

Kasiadz zdroweczka życzę Kochana:**

Poli lepiej dziś?

Jak to z ta 13 stka jest? Ja myślałam że jako "stary" pracownik dostanę proporcjonalnie:(( a od czerwca jestem na zwolnieniu jakos od połowy, wcześniej też byłam aż 3-4 razy na Ize:((

Wczoraj wysprzatalam cały dom razem z pologami itp. I tak mnie w nocy bolał brzuch że myslałam, że urodze!!
Budzilam się co chwila dosłownie i mialam sen, że byłam w 6 miesacu i na porodowce się znalazlam i pani mówi...oj będziemy wywoływać pord a ja taka ucieszona, że nareszcie koniec ciąży!! A nagle do mnie doszło że to za wcześnie i zaczęłam krzyczeć...i jak sie obudzilam tak już nie spałam.
Do tego doszły mnie słuchy że jednak w moim szpitalu znieczulenie od 2010 roku płatne, chyba 350 zl://
 
Hello mamusie:))

Kasiadz zdroweczka życzę Kochana:**

Poli lepiej dziś?

Jak to z ta 13 stka jest? Ja myślałam że jako "stary" pracownik dostanę proporcjonalnie:(( a od czerwca jestem na zwolnieniu jakos od połowy, wcześniej też byłam aż 3-4 razy na Ize:((

Wczoraj wysprzatalam cały dom razem z pologami itp. I tak mnie w nocy bolał brzuch że myslałam, że urodze!!
Budzilam się co chwila dosłownie i mialam sen, że byłam w 6 miesacu i na porodowce się znalazlam i pani mówi...oj będziemy wywoływać pord a ja taka ucieszona, że nareszcie koniec ciąży!! A nagle do mnie doszło że to za wcześnie i zaczęłam krzyczeć...i jak sie obudzilam tak już nie spałam.
Do tego doszły mnie słuchy że jednak w moim szpitalu znieczulenie od 2010 roku płatne, chyba 350 zl://
 
Dzien doberek!

Ile nam sie lutoweczek rozlozylo, kurujcie sie dziewczyny zdrowka Wam zycze :tak:

Bella a ty juz dziewczyno wystopuj :wściekła/y: albo przynajmniej podziel sobie to sprzatanie na caly tydzien a nie wszystko na raz. Od tego ze podloga bedzie nie umyta nic sie nie stanie.

nadika to ze jest bardziej mokro jest normalne i wiekszosc ciezarowek tak ma

Mnie tez w nocy gardlo cos bolalo musze dzisiaj wiecej cytrynki sobie zaaplikowac. Teraz pierworodnego do przedszkola odstawic i do miasta skoczyc moze w koncu uda mi sie dorwac te sliwki :-D

Milego dnia!
 
Dzień dobry:-)

Ja dziś pełna energii- bo wyspana;-) teraz jem śniadanko a później muszę zrobić kilka rzeczy...których nie bardzo mi się chcę robic :confused2:;-)
Ale dziś jest ślicznie:-) Zaraz chyba polecę do sklepu po jakąś drożdżówkę, bo ślinka mi leci na nią już od momentu wstania z łóżka ;-)
Miłego dnia wszystkim:-D Chorowitkom zdróweczka :tak:
 
Annie22 właśnie ja mam taki charakter, walczę z tym...ale przegrywam hehe mąż obiecał że on będzie sprzatal podłogi a ja tylko lazieneczki:))
Waaaaaaa pierwszy raz od miesiąca zmobilizowalam się żeby dzień dobry tvn zobaczyć i co...i prądu ni ma:/
 
agisan- fahnie, że wszystko poszło pomyślnie. Dcżo zdrówka dla twojej małej:)

nadika większa ilosc śluzu z pochwy jest normalna. U mnie nie są to upławy, ale regularnie jest tego dużo więcej niż przed ciązą. Bez kilku wkładek dziennie sie nie obywa.

Ja sie w nocy wystraszyłam. Bolał mnie brzuch tak jak by mnie ktoś po nim skopał tak pożądnie- moje małe nie kopało aż tak. Położyłam sie spać i nagle na leżąco zrobiło mi się słabo i gorąco. Za jakiś czas przeszło i zasnęłam. Niepokoi mnie to.

Wstałam i idę na sniadanie:)

A moja znajoma urodziła wczoraj syna- Wojtka ważył 4100. Duże dziecko:)
 
Witajcie

nie mogłam do 1 zasnąć skurcze mnie łapały brzuszka twardniał i nawet leżąc na boku było nieprzyjemnie.

Rano na przywitanie katar z krwią pewnie jakies zyłki w nosie popekaly...

Rzućcie jakieś pomysły na obiad... pogoda piękna więc mykam do ogródeczka poleniuchować
 
reklama
Dzien dobry wszystkim:)
Mam nadzieje, ze wszystkie chorowitki maja sie lepiej i przespaly spokojnie noc:)))
Bella za to sprzatanie to po lapkach powinnas dostac, jak niegrzeczne dziecko!:tak:
Dzisiaj znowu pada, wiec od samego rana mam lenia i zamierzam robic nic:) Tylko jakies miesko upieke w piekarniku na obiadek.
Milego dnia lutoweczki

Aniu ja upieke dzisiaj schab w piekarniku, do tego ziemniaki i buraczki- to moj pomysl na obiad:)
A co do krwawienia z nosa, to rowniez kilka razy mi sie zdarzylo, oprocz tego bardzo krwawily mi dziasla, kiedy mylam zeby lub np. ugryzlam twarde jablko, ale od jakis 2 tygodni spokoj:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry