reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Gosiu ja place 80 euro za kazda wizyte z usg, wizyta trwa ok 30 minut, zawsze dokladnie wszystko sprawdza i odpowie na kazde twoje pytanie. Za badanie przeziernosci karkowej w 13tym tyg zaplacilam 100 euro, ale samo badanie trwalo prawie 30 minut a kolejne 20 minut rozmowa z nim. Ale rowniez slyszalam o tym ze nie wiadomo ile sie u niego placi, a raczej czytalam:) Ja tego nie doswiadczylam, a po porownaniu kwot jakie placa moje kolezanki, lub placily bedac w ciazy, stwierdzam ze jak na Dublin jego cennik jest bardzo przystepny:)
 
reklama
Ja dziś mówię tylko dzień dobry (albo raczej dobry wieczór) mamusiom a szczególnie nowej mamusi:-D
Powoli dochodzę do siebie:-) Teść zrobił mi dziś na obiad placki ziemniaczane :rofl2::-)
Jutro do ginka- proszę przekazywać pozytywne fluidy ;-):-)
A za 2 tygodnie udało mi się wbić na usg 3d za 160 zł więc uważam, że to fajna cena i jestem haappy:-D
3majcie się Dziewuszki:-) i odganiajcie negatywne wibracje ;-):-)
 
Nutka kciuki zaciśnięte &&&&&&:-) będzie dobrze :-)

Mi się właśnie włączyło ssanie :rofl2: i pochłaniam wszystko co znajdę na swojej drodze a za wiele niestety nie ma bo mężulek dopiero się wybiera na zakupy. Teraz wcinam kiwi :-)
 
U mnie usg u fajnego lekarza 250zl wiec daruje sobie mój dr przebada małego 1.10 będzie to 20w6d wiec termin ok :)

Marzy mi się kanapka z serem ale niestety musi pozostać w sferze marzeń :[ idę na kanapkę z polędwica monotonne menu ma mój synek niestety ;)
 
Hej babeczki!
Widze ze mimo pochmurnej pogody gorąco jakoś u nas na forum wiec spiesze z dobrymi fluidami:)
My dzisiaj po badaniach - zle przeczucia okazaly sie jednie przeczuciami bo serducho bije jak szalone:)
No i wreszcie ludzik sie pochwalil ze bedzie 'ludzikiem bez ogonka' :) jupiiiiiiiiiii
Teraz byle do polowkowego, ale to dopiero za ponad 4 tygodnie....
Buziaki i trzymam kciukasy za chorowitki i te co na badaniach dzisiaj :)
Milego wieczoru
 
Witam, bo chyba powinnam się przywitać... już tu trochę buszuję i poznaję już niektóre dziewczyny, a sama poznać się nie daję. Nazywam się Magda, mieszkam w Irlandii - konkretnie Galway. To mój pierwszy dzidziuś, więc chłonę wszelkie informacje tutaj jak tylko mogę... no.. nie wiem co więcej napisać, więc chyba tyle :-)
 
Witaj Gnidko

Napisz skąd pomysł na taki nick bo mnie zaintrygował...

Kurde mam w szafie jednej mało używanej mole pojawiły się chyba w raz z świnką bo trzymam w tej szafie sianko, trociny, karmę dla świnki i parę ciuchów mało używanych na wieszakach a tych męd coraz więcej.

Wyczytałam,że dobre jest mydło, ziele angielskie,liść laurowy, lawenda,gazety z farbą drukarską,goździki...

Puki co wsadziłam kostkę mydła a jutro kupię coś na mole i goździki w woreczek taki na prezenty przewiewny z dzianinki wrzucę, winny lawende i oby uciekły bo co otworze szafę to wylatują i muszę je wybijać...

Spokojnej nocki wam... ja mam na dziś dość idę się myc coś zjeśc i będą przyjaciółki a jak nie to na TLC o bliźniakach syjamskich o 21.30 jak ktos lubi takie rzeczy... ja lubię...
 
no irlandzka ekipa się wzmacnia :-D:-D

zrobiłam przegląd ciuszków po Mikołaju i poukładałam rozmiarami więc już jakąś część porządkowania szaf mam za sobą ufff wychodzi, ze 56 mam po kilka sztuk, 62 więcej, a 68 i 74 to już całkiem sporo :-D no w każym razie wszystko co potrzebne jest. jak się trafi jakaś ekstra promocja na coś to na pewno kupimy, a tak to tylko kosmetyki i pampersy i można rodzić :-D cała reszta po Mikim czeka na maleństwo hehe
 
reklama
Czesc mamuski!

Ale wy dzisiaj zaszalalyscie! Lece nadrabiac;-)

Co do magnezu- nie pamietam kto zadal pytanie ja z polecenia gina biore 2x150 mg plus to co w witaminach (ktore tez mam brac od ostatniej wizyty czyli kolejne 150mg) na skurcze i podobno to nie jest za duzo. Wprawdzie witaminki lykam tak co drugi dzien bo rzeczywiscie boje sie wielkoludka- pierwszy synus mial 4100 przy narodzinach i nie wiem co by bylo jakby byl jeszcze wiekszy :-)

annaroksana dobrze ze juz po i samopoczucie tez dopisuje odpoczywaj teraz grzecznie i juz nie szalej :tak:

patik uwazaj tam na siebie i zagladaj pod nozki - mowi to forumowa gapa

Poli ja tez czuje nisko kopniaczki ale to normalne macica dopiero sie podniesie a potem bedziemy narzekac ze po zebrach kopie ;-)
martik77 witam i gratuluje synka; ale cena za gina kosmiczna... ja myslalam ze tutaj bywa drogo :-D

mamusiaM, martuszka, Kasiadz, Smoniczka, nutka duzo zdrowka, kurcze cos sie nam duzo chorych mamusiek zrobilo mam nadzieje ze szybko dojdziecie do siebie!

gnidka witamy na forum
Zuza gratuluje braku ogonka :-D
Deizzi u mnie w pierwszej sie nie sprawdzilo a drugiej nawet nie sprawdzam :-D

Ja dla odmiany zgage mam... a myslalam ze dopiero w 3 symestrze mnie dopadnie :sorry: Moj malz sie odnalazl wiec zmykam przyjemnie spedzac wieczorek i zycze wam milej nocki!
 
Do góry